Kukuruz 2022

ZP 606 sejan 09.04 sa 180kg mesavine i 250kg kana. Pet zaliva od po 30-40mm. Kaze komsija skuvace se, nece se oploditi, i nece biti vajde. Komsijini kuruzi oko ZP hibrida sa dve njive bez navodnjavanja.

1661103433625.jpg
 
kakva je godina pioniri se dobro drze,ja sam sa kws Kashmirom prosle bio razocaran mnogo a hvalili ga samo tako...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
ekstremna susa,hahahaha pa jbt sta se sve nece videti ovde :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
vrlo bitno i zanimljivo iz celog klipa je recenica da je suncokret 3.90 kuna ili po nasem 61dinar

imam osecaj da bi neki garantovano skocili sa mosta kada bi imali situaciju da skidaju po 500kg po jutru

ps
pratim ti klipove sve 5 ali ekstremna susa??? malo si ga preterao ;)
 
Ja sam pisao,da mnogi clanovi ne znaju kako izgleda susa,pojma nemaju koliko srece imaju sa padavinama,bitno da znaju da podjebavaju nas koji se patimo godinama sa istom maltene.Toliko im dobro da mesaju nedostatak padavina sa susom,kukaju na prinose a posle u vrsidbi bude bar 4t po hektaru kukuruza :ROFLMAO: ...to nije susa,niti je uopste los prinos.
 
Ja sam pisao,da mnogi clanovi ne znaju kako izgleda susa,pojma nemaju koliko srece imaju sa padavinama,bitno da znaju da podjebavaju nas koji se patimo godinama sa istom maltene.Toliko im dobro da mesaju nedostatak padavina sa susom,kukaju na prinose a posle u vrsidbi bude bar 4t po hektaru kukuruza :ROFLMAO: ...to nije susa,niti je uopste los prinos.
Kod nas je susa isto kao i kod tebe a kukuruza ce biti na nekim parcelama i 5t po kj
 
Ako je stvarno susa kao kod nas,bez navodnjavanja ?,svaka cast,ali koje su to povrsine ?,1%?.Kod nas nece biti takvih prinosa,sem ko je navodnjavao.
 
Nazad
Vrh