Kukuruz 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neće biti problema. Inače smo zadnja tri dana radili u fulu, juče za 9 sati skinuo moj kombajner 28 vagona kukuruza uslužno...Preključe smo skidali neki Kws 22,7 vlaga, niko neće da primi a imate na mom kanalu ogled KWS-a pa da vidite rezultate, doduše ne na reprezentativnoj njivi...
Кашмир је изгледа издоминирао на већини терена међу свим Кавеес хибридима. Колегас свуда стабилан али лоше пушта влагу.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Preksinoc sam poceo da vrsim kukuruze,uradili nekih 9 jutara pionira 0164 vlaga je bila od 15,5 do 15,7%, prinos jos ne znam tacan jer nismo zavrsili u potezu gde smo poceli,ali otprilike je to sve preko 6 t/kj ja sam zadovoljan ! :)
Inace su uslovi bili uzasni za izvlacenje prikolica,kamioni zapadali ,blato do kolena ,putevi u vagasima haos.. tako da ja sa mojim traktorcicem nisam imao sta da trazim,drugar mi je dao njegovu mrcinu da izvlacim prikolice pa je bilo dosta lakse sve uraditi :)
ka.jpg

kam.jpg
 
Muka je kad se radi po tako lošem vremenu sa velikim prikolicama i teretom, putevi se još više provale i upropaste.
 
A kao po pravilu kad je radna akcija popravke atarskih puteva, gore pomenutih stručnjaka nema nigde!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh