Kukuruz 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zapamti,ono u zemlji,koje još nije pustilo klicu,je najosetljivije,zatim koje je malo pustilo klicu,pa ono što je izniklo,a bez posledica će svakako proći ono u vreći!

- - - - - - - - - -

комшо француз је то а они воле фино потаман сведа им буде лепо
Kod mene komšo 95% amerikanci
 
комшо свака част ако је 5 посто 70 врећа ти си пресо 500 јутара фала богу сад си први у шајкашкоја нецему бити ниста јер најављу у четвртак топло чим гране сунце землја ће се угрејати
 
а може и овако 1400 пута 25000 подељено са78000 и колико испадне
 
Kod nas samo na posnoj zemlji nema korova,a kod domaćina ima svega :cvetic: Inače lane bila pšenica,1prohod kratka tanjirača pa 3prohoda razrivač,iz lenjosti i nemarnosti :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

а може и овако 1400 пута 25000 подељено са78000 и колико испадне
Ispadne nešto,al to što ti ispadne je u ha,a ne u kj :cvetic:
 
20160427_165947_zpsqcs8jjaq.jpg


Slika od prosle godine nakon mraza u 3 , 4 lista. Bas tu sam imao jesenas najbolji prinos ikad .
 
Poslednja izmena:
Momo jel si bese hteo da presejes tad ili je neko drugi bio u pitanju ?? :osmeh:
I moj cale je ubedjen da ovim izniklim nece skoditi ako bude par jutara neki manji mrazevi imao je slicne situacije ranije, nastavice da raste samo ce odbaciti ove listove. A kaze vise ga plasi sta ce biti sa onim sejanim pre 6-7 dana sto ima 3-4cm klicu taj bi izasao do vikenda da je iole lepo vreme kao prosle nedelje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh