Kukuruz 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Мајзедур.

imag1716.jpg


imag1717.jpg


imag1719.jpg


Висина 160-180цм. Све зависи како где, јер није свуда никао у исто време.
 
Хахах...:haha:

Написах колики је кукуруз јер знам по мени колико сам висок, а да сликам сам себе тешко да може. А она се нашла ту, па реко чисто ради поређења одложих је ту да сликам.
Могу рећи да се поприлично примети разлика тамо докле је било стајњака и тамо где је зафалило па смо бацили уреу.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Pa vidiš da je ker isplazio jezik a kuruz se nije uvrno.
( nele , svaka čast keru pametan je , al pravi bi bio kad bi znao on da škljocne a ti da poziraš)
 
Danas pred vece isao da obilazim kukuruz. Kod nas u ataru izgleda jako lepo samo sto su sami vrhovi poceli da se krive. Da li je to zbog vrucine ili naglog rasta videcemo. Inace kukuruz NS 6010 sejan oko 15.04. visok oko 200 cm. Jos nije poceo da resa.Danas video prvu otvorenu glavu suncokreta u nasem ataru ... Za sada atar prelep...
 
Izgled kukuruza posejanog sa svemirskom tehnologijom udvojenih redova .Bez komentara.
img0001.jpg
img0002.jpg
http://www.dodaj.rs/f/Y/ab/10sWpcHW/img0003.jpg
img0004.jpg
img0005.jpg
img0006.jpg
img0007.jpg
 
od tog kukuruza je izgleda i onaj ko ga je sejao digo ruke. Izgleda da je samo radio reklamu za nekoga i da je samo uzeo novce za reklamu za ostalo ga bas briga. Verovatno je znao da to kod nas nepije vode.... Ha ha pametan covek.
 
Pre par dana sam video kukuruze koji su posejani ako mogu da se izrazim u pustinji(bila je ranije) sejani su po mojoj proceni na 10 do 15cm metlice su bacili odavno,a o boji da nepricam crne se inace se navodnjavaju i nalaze se u Izraelu
 
Hahah ,Nikola ja citam reku sad ces neku tajnu da nam otkrijes ,kad ono u Izraelu e .

- - - - - - - - - -

Хахах...:haha:

Написах колики је кукуруз јер знам по мени колико сам висок, а да сликам сам себе тешко да може. А она се нашла ту, па реко чисто ради поређења одложих је ту да сликам.
Могу рећи да се поприлично примети разлика тамо докле је било стајњака и тамо где је зафалило па смо бацили уреу.

Nele kad je rasturan taj stajnjak ? Jesi bacio jos nesto od djubriva tu gde i stajnjak ?
 
Neznam u koju temu bi napisao pa ajde ovde
Izraelci da imaju nasu zemlju bili bi broj jedan u svetu,to ako se nevidi nemoze se i verovati.Sve degod da se vidi zeleno bilo na njivi ili u gradu se zaliva to je neverovatno,a nemaju vodu kao mi.1947g je bila uglavnom pustinja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh