KUBOTA

drobi

Član
Učlanjen(a)
25 Jan 2009
Poruka
738
Cestitam kolega,nek dugo sluzi, i naravno bez kvarova!:ppozdrav:

Druškan

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2010
Poruka
1.518
Hvala vam,ko god bude bio u prolazu,neka svrati na cast ::vino::
Traktor je izasao 42 000 sa pdv-om. Spustili su cenu traktora sa lagera za 1000 evropljana :D Cisto da napisem ako je neko zainteresovan,pa mozete uzeti tegove za taj popust.
Za sad ne mogu nista reci,jer je ovo novo za nas,a ni nema ih u selu,mada ne sumnjam u kvalitet japanaca.

E,da...povecali su mu servisni interval,sa svakih 250r.c. na 500 r.c.,ali ipak,mi cemo insistirati na svakih 250 r.c. promena. Ipak,nije kod nas kvalitet goriva i ulja,kao sto je kod japanaca,nemaca....

Poslednja izmena:

Druškan

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2010
Poruka
1.518
Hvala vam...nadam se da hoce :)
Kod mene u uputstvo pise zavisno od temp.i za gorivo a tako isto i za ulje. Mada ja uvek koristim ED,a ulje,koje servis donese.

spasoje

Član
Učlanjen(a)
15 Mar 2010
Poruka
3.542
Čudo nad čudima .Ja bio na prezentaciji skoro. Kako imaju onoliki ajnšlag . Kakvo je ono čudo od prenosa ?.Ja bar nisam prokljuvio.

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.710
Честитам на принови, нек вас служи дуго и ако бог да да заради још њих пар...

А што се тиче ајншлага, ро само мали јапанероси знају како су га направили...

Druškan

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2010
Poruka
1.518
Ja sam obozavalac ovih traktora jer vozim toyotu ma Japanci su vrh svaka cast srecno
Takodje vozim jednog japanca,sto se moze i videti u pozadini jedne slike ;)
Hvala svima jos jednom. Ulje ce se normalno redovno menjati,a sipace se iskljucivo ED.

U prednjoj vuci se nalaze par konusno-tanjirastih zubcanika,zbog toga ima veliki ajnslajng u odnosu na uobicajan kardanski pogon...

E da,posto sam napisao da je uzet podivac Jympa 5 radnih tela,na probu,pa ako traktor moze da vuce,trgovace se. Probali smo ali u ritskoj zemlji nema sanse da vuce na oko 40cm. Malo je bilo vlazno,i nije pogodno za podrivanje,jer se radi kad je suvo,ali ajde da probamo,i kretalo se podrivanje do nekih max. 35 cm,znaci kad je suvo,nece mrdnuti podrivac. Podrivac je vukao Volvo sa ubacenim meckinim motorom od kamiona 170ks,znaci kad se smanje obrtaji,drugaciji prenos, neka ima oko 140ks. Preporuka za ovaj podivac je oko 160ks,da bi mogao ici na 40cm,u ritskoj zemlji.

Istok - Zapad

Poslednja izmena:
Vrh