Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Jednodnevni kod nas 35din. Juce video oglas.
 
Videcemo sta ce biti od ponedeljka jer akcija kod Matijevica je do nedelje cini mi se 289,00.Trenutno imam 5000 kom tezine 2.5 kg.Ociscene prodajem po 300 din a zive po 190 a to sve preko sindikata i ovako kuci na sitno.Nakupci placaju 170 dinara a na kamion je izmedju 150 i 160.Nesto se desava a sta to niko izgleda nezna.Nadam se na bolje od ponedeljka!!!!!!!!Da i mi zivinari malo progledamo!!!!!:ppozdrav:
 
Ja u turi uhranim 150 komada, imam redovne kupce iz Novog Sada i Beograda, i sve ode po 340 din.Sitno, al meni dosta.Kažu ljudi, bolje da platimo malo skuplje, al su bar sigurni.
 
Taj je lud.:osmeh:Bolje da je prodao Matijevicu zive na kamion.Da ne mora da se maltretira s klanjem.Akcija nad akcijama,koja vazi do danas je po 290:haha:Da nije to uvezeno vec urdjeno? :haha:Mislim sto nema logike,nema.

- - - - - - - - - -

Kod mene 320 ladno.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Duleeee,da nije kolega kupio one prekookeanske iz Backe Palanke? :haha:


Evo danas pilicari spustili cenu za jos 5 din. po komadu ali samo za danas i sutra. Ne mogu ljudi da prodaju i stvaraju se zalihe. Od narucenih danas doneli dosta vise pilica pa kada sam delio musterijama dobili po desetak pilica vise nego sto su narucili. Nece ovo izaci na dobro, cujem da se u B. Palanki prodaje neka piletina iz Brazila i da se ne oseca samo piletina nego i ceo komsiluk oko marketa u kom se prodaje. Mislim da ide po ceni od 165,0 ili 175,0 din. za kg. nadam se da ce neko iz Palanke podrobnije informisati o tome.
 
Ima neki lik mislim iz Ravnog ili iz Despotova koji prodaje uredjene pilice za bagatelu. E sada sa cime je hranio je druga stvar. Iskreno i bez ljutnje ja to ne bih smeo pojesti.
 
Cime god da ih je hranio,al ako oce da mu otkupe zive,bolje mu je.Pa nesto i otpadne prilikom klanja,a i samo kosta.Treba vodu ugrejati.:osmeh:E jedino,ako su toliko losi da cak ni matijevic nece da ih kupi,onda druga prica.:haha: To opet nije merilo realne cene.Moze neko da pomisli,da smo ekstraprofiteri.:haha:
 
Kod nas idu po 290din, covek donosi na kucnu adresu. Da li je hranio sa ostacima Fukusime ili sa korektnom hranom ne znam. :osmeh:
 
Taj je lud.:osmeh:Bolje da je prodao Matijevicu zive na kamion.Da ne mora da se maltretira s klanjem.Akcija nad akcijama,koja vazi do danas je po 290:haha:Da nije to uvezeno vec urdjeno? :haha:Mislim sto nema logike,nema.

- - - - - - - - - -

Kod mene 320 ladno.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Duleeee,da nije kolega kupio one prekookeanske iz Backe Palanke? :haha:


Od proverenog prodavca godinama nas snabdeva ima farmu. Vido ja.
 
Pošto prodajem i domaće koke i petlove, kontam da je sve više ljudi zainteresovano za ovu vrstu piletine, bez obzira što ih prodajem po 550 din/kg, mada smatram da je i to malo obzirom na period hranjenja i kvalitet mesa .Polako povećavam broj pilića , a i konkurencija je nikakva.Da li neko prodaje domaću kokoš od vas?
 
Pošto prodajem i domaće koke i petlove, kontam da je sve više ljudi zainteresovano za ovu vrstu piletine, bez obzira što ih prodajem po 550 din/kg, mada smatram da je i to malo obzirom na period hranjenja i kvalitet mesa .Polako povećavam broj pilića , a i konkurencija je nikakva.Da li neko prodaje domaću kokoš od vas?
Kakav je nacin cuvanja, kolika je prosecna tezina, koja rasa pilica, kakva hrana, kolika duzina tova?
 
E sad sam negde na pola..ide polako prodaja.cena kod mene i dalje zivi 190 a ocisceni 300 i mogu vam reci da prodaja ide sasvim solidno!!!Imam jos nekih 2500 hiljade prosek oko 2.7 kg.
 
Nazad
Vrh