Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Jednodnevnim tovnim pilicima pala cena, za cetvrtak po 45,0 din. za komad. Gadno se presli vlasnici ink. stanica, bice tronedeljnih za jeftine pare.
 
Zdravo svima!Zovem se Tanja.Zanima me dali neko zna koja je trenutna cena tovnih pilica na veliko?Moji stizu za prodaju za 7 dana imam 5000 komada!!!
 
Zdravo svima,nije me bilo od zimus.Evo kreno i ja od ove godine ponovo sa uzgojom U ponedeljak 1 aprila stiglo mo 50kom.tronedeljnih po ceni od 160din. komad iz Backog Petrovca.Za sada sam zadovoljan:cool:::novac::
 
Evo danas pilicari spustili cenu za jos 5 din. po komadu ali samo za danas i sutra. Ne mogu ljudi da prodaju i stvaraju se zalihe. Od narucenih danas doneli dosta vise pilica pa kada sam delio musterijama dobili po desetak pilica vise nego sto su narucili. Nece ovo izaci na dobro, cujem da se u B. Palanki prodaje neka piletina iz Brazila i da se ne oseca samo piletina nego i ceo komsiluk oko marketa u kom se prodaje. Mislim da ide po ceni od 165,0 ili 175,0 din. za kg. nadam se da ce neko iz Palanke podrobnije informisati o tome.
 
Pomaze Bog zivinari! 04.04.2013. na 200 kom. po 45 din/kom. dobio jos 30 kom. gratis. Bice sta bude, a dotle :ppozdrav:
 
Pad cene pilica za klanje.Za sledecu nedelju zivi 160 kolicine od vise desetina do stotinjak komada.
 
Na momenat malo bolja cena,svi nagrnu i dovidjenja ceno.:cao:Sve je to jaaaaako daleko,od nekadasnjih cena i zarada u zivinarstvu.Ja sam pre 4 godine prodavao po 125 uglavnom ustaljeno,a da ne pricamo o ceni soje i kukuruza u to vreme.Nekad bese,a sad se pripoveda.
 
Ja mislio da u cetvrtak uzmem novu turu pilica ali cu dobrano porazmisliti.::lose:: Jel zna neko cenu uredjenih na pijacama u NS?
 
pomoz Bog junaci, jer na muci se poznaju junaci :haha: 23.03.2013. sam uredjene prodao po 320 din/kg. i to napamet bez provere cena. nisam ni znao da je tako pala cena :sta: A sta bi sa onim najavama sa pocetka godine da ce otici cena piletine i na 400? inace danas sam slucajno cuo nekog sto ima neku klanicu, ne znam o kome je rec ali ako je to bitno mozda mogu da saznam, elem kaze covek u problemu je jer su im zabranili uvoz jeftinog mesa iz argentine i brazila... jel neko zna nesto o tome? valjda nisam otisao u :off_topic: aj ljudi :ppozdrav:
 
Izgleda da zavisi koliko je ko kupio piletine jesenas po 100 dinara i sad je prodaje kao "svezu":osmeh:Dogod se ne resimo tih zaliha,nema srece za novu proizvodnju.Po meni prezivljavanje,ili cak minus do jeseni.
 
Jednodnevni tovni pilici za sutra po 45,0 din. za komad ali jako lose idu. Ja ponovo narucio turu za sutra. Neka bude sta bude.....
 
pomoz Bog junaci, jer na muci se poznaju junaci :haha: 23.03.2013. sam uredjene prodao po 320 din/kg. i to napamet bez provere cena. nisam ni znao da je tako pala cena :sta: A sta bi sa onim najavama sa pocetka godine da ce otici cena piletine i na 400? inace danas sam slucajno cuo nekog sto ima neku klanicu, ne znam o kome je rec ali ako je to bitno mozda mogu da saznam, elem kaze covek u problemu je jer su im zabranili uvoz jeftinog mesa iz argentine i brazila... jel neko zna nesto o tome? valjda nisam otisao u :off_topic: aj ljudi :ppozdrav:

Шушкало се о томе последњих дана, мада ја нисам нашао уредбу о забрани увоза!? Зна ли неко нешто о томе?
 
Nazad
Vrh