Kredit za poljoprivrednike

Jer uspeo neko da prolongira kredit?
Ako neko ima neku informaciju neka napise!
Komsija danas isao u Komercialnu banku , rekli mu da od toga nema nista... Ja sam pre neki dan se cuo sa zenom koja je direktor u sektoru za kredite u centrali kom banke, i ona mi je jos u ponedeljak rekla da od cetvrtka, a najkasnije ponedeljka pocinje reprogram.... Medjutim evo prodje petak nista, a u ponedeljak se ne radi....
 
U Iintesi u ZR. kažu ako nemožeš da vratiš na dan dospeća ,napraviće novi kredit sa kojim bi vratio onaj subven. kredit i vežu te za valutu i kamatu od 13% . U suštini od toga nema ništa, kao uredba nejde u prilog banci pošto u tom slučaju (prolongiranja) oni plaćaju deo kamate .
 
Juče sam dobio pismeno obaveštenje da mi je odobren kredit kod Pokrajinskog Fonda za Poljoprivredu.Danas su zvali da potvrde dali sam dobio papir.Sutra se potpisuju ugovori u NS.
Tako da priče o potrebnim vezama bilo koje vrste nisu na mestu.Ja niti koga tamo znam niti sam ikada tamo bio.
U svakom slučaju :bravo:
 
Danas sam ponovo bio u Komercijalnoj banci. Oni ocekuju da ce od sledece nedelje poceti da primaju zahteve za reprogramiranje kredita zbog elementarne nepogode.
Znaci, ako bude, bice jako malo vremena da se reaguje, zato, ko hoce da pokusa, neka spremi svu dokumentaciju na vreme.
 
Juče sam dobio pismeno obaveštenje da mi je odobren kredit kod Pokrajinskog Fonda za Poljoprivredu.Danas su zvali da potvrde dali sam dobio papir.Sutra se potpisuju ugovori u NS.
Tako da priče o potrebnim vezama bilo koje vrste nisu na mestu.Ja niti koga tamo znam niti sam ikada tamo bio.
U svakom slučaju :bravo:

Jel to onaj kredit od 2 % sto si pisao da uzmes belarusa?
 
Diklofen obrati pažnju sutra kada budeš potpisivao koliko vas je dobilo.
Čuo sam da samo jedan kredit je namenjen za Banat što mislim da je ludost.
Takođe sam dobio ranije dva kredita a nikog tamo ne poznajem.
 
Ja sam takodje dobio juce pismeno obavestenje o odobrenom kreditu od fonda za razvoj, zahtev je predat 2 dana pre isteka konkursa, tako da su verovatno mnogi dobilii odobrenje, ne samo prvi podneti..... sutra potpisivanje i nadamo se uskoro, realizacija... neke prikljicne masine su u pitanju...
 
Bio sam danas da potpišem i sve je maksimalno korektno.Brdo fasickli je bilo na stolu za ljude koji su prošli.Hodnik je non-stop bio prepun ljudi.Iz mog sela nas je dvoje bilo i oboje smo prošli.Bilo je jako dobro organizovano_Odrađeno je tako da više nema potrebe da se uopšte pojavljujemo u fondu.Odrađene su i zaloge i sve ostalo danas.Sad je ostalo da se samo preuzmu mašine ,a u mom slučaju traktor.
 
Bas tako odem u pokrajinu po kredit pa kupim i ja nekog Kineza da se kerim po selu.

Stizu pare Pajticu, kod njega treba ici na isplatu.
 
Nazad
Vrh