Konkurs 10% 40% 50%

Al ima neko informacije o ovome sta se desava, nacu da moj komsa spremio sve papire i da ima nekog u ministarstvu.Valjda samo da se pusti konkurs i prolazi 100%.Inace je tezak muljator, taj bi i mrtvaku izcupo zlatan zub.
 
Odlicno, dokazali su da posteno nema nista u ovoj drzavi.. Vise srece nekad drugi put, mozda..

Za one koji budu na granicama prolaska, vodite racuna da li su vas mozda spustili ispod nekih drugih sa istim brojem poena jer prednost pribistom broji poena treba da ima ranije podneta prijava. Video sam da i tu ima nepravilnosti.
 
naprotiv ja sam se iznenedio sa rang listom a da nije sve posteno to sigurno svi smo to neko vise neko manje vec osetili
 
Poslednja izmena:
Ovo je preliminarna lista.Konačna će biti kasnije, kako čujem sa 40 bodova imaš prolaz ali čisto sumnjam da će proći svi sa tim brojem.
 
Ovo je preliminarna lista.Konačna će biti kasnije, kako čujem sa 40 bodova imaš prolaz ali čisto sumnjam da će proći svi sa tim brojem.
to ispada da preko 1200 prolazi...hmmm:unsure::unsure: bice tu jos svasta a sta ovi sa o bodova sta se tu desava...ko to zna al ovim tempom kako ide bice to mozda do nove godine
 
Meni nije jasno kad piše da je izdvojeno 700 mil din.To ispada ako su svi imali investicije cc 3-4 mil din ,pola je 1,5-2 mil ,nekih 400 +- 50 može da prođe.
 
Imali neko saznanje kako se boduje? Daleko sam na listi sa samo 30bodova, pa da vidim da li da se žalim ili to je to.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Imali neko saznanje kako se boduje? Daleko sam na listi sa samo 30bodova, pa da vidim da li da se žalim ili to je to.

Sent from my S60 using Tapatalk
Sve sto se boduje dato je u tablici koja je bila u javnom pozivu. Ja takodje 30 poena i to je to zadovoljan sam bodovanjem jer to je realno stanje ali zato cujem sa svih strana (od nekih ljudi licno) sta su sve radili da bi sakupili vise poena.. Hvala na 30 postenih, nisam imao ni zelje ni volje da se cimam i izmisljam toplu vodu za dodatne poene..
 
Imali neko saznanje kako se boduje? Daleko sam na listi sa samo 30bodova, pa da vidim da li da se žalim ili to je to.

Sent from my S60 using Tapatalk
Moja supruga ima 35 boda, iako je po pravilniku trebalo da bude 57. Teska muljacina. Poslali smo zalbu ali ne verujem mnogo da ce biti nekog efekta kada smo drzava gde je korupcija na zavidnom nivou. Inace ovo nam je prvi put da negde konkurisemo za bilo sta od drzave, ali nema mesta za nas....
 
Nazad
Vrh