Kombajnski motori

Ja sam uzeo u Simplexu.
Milivoj iz Inđije ih remontuje, na Zmaju mi je radio sa garancijom.
 
Auto promet NS, Auto Coop Sabac. Trazi Tesanjsku ili bilo sta osim turske. Za svaki slucaj uzmi kataloski broj sa tvoje jer mislim da imaju 2-3 tipa (tako mi bar majstor pricao).
 
Ja sam novu platio 10.500 rsd u Simplex-u.Made in DE.Staru planiram da odnesem na remont u Inđiju samo nikad da se setim da je ponesem kada krenem u taj kraj.
 
Treba mi rezimski regulator, cim udje u opterecenje pada mu snaga, motor dobar, radjena glava, sad dizne i bos pumpa sa novim elementima i druk ventilima i opet isto... Jedino da je problem zbog tog kamionskog regulatora
Nama je majstor promenuo regulator na OM 352A davne 2003 godine .Regulator jr on imao polovan ,mislim da je od neke traktorske pumpe.
 
Sta sve mora da se prepravi da bi mogao kamionski motor da se ugradi na kombajn konkretmo mercedes om352a?

I da li ima neko da prodaje takav motor

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Sta sve mora da se prepravi da bi mogao kamionski motor da se ugradi na kombajn konkretmo mercedes om352a?

I da li ima neko da prodaje takav motor

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Ништа велико ни опасно...
Оно што је битно је да кад мотор наместиш, максималан гас наместиш спрам обртаја битера, и нема грешке...
 
Sta se dobija time oko stelovanja pumpe ?.Mislim zar nije dovoljno samo obrtaje preko poluge gasa da ogranici i to je to ?.
 
Nazad
Vrh