Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Jeste, polako se zahuktava.
Ne svidjaju mi se ove jos uvek hladne noci i manjak vlage al' sta je tu je.
 
kod nas isto krece polako,pa sta da radimo sto se tice vlage tu mi nista ne mozemo da promenimo..ima vlage na 6-7 cm dubine..sutra ujutru krecemo opet danas svetak ne radi se
 
Zapravo to je zvanicna, ima i za 10e/kj.
Komsija mi sejao repu za 2000din/kj i to na jesen da prelomimo u branju ili ako prodam berac da platim tad.
 
А да ови велики спусте цену зашто зато што ове нове сејачице имају више редова значи мање прохода из њиховог писања сам сватио да њихови трактори скоро и не троше нафту а да некажемо што су брзи ма то 50 јутара ма80 јутара ма да заокружимо на 100 јутарадо полицијског часа ако ово није доста за снижење онда незнам шта је а додам код мајстораи не иду
 
А да ови велики спусте цену зашто зато што ове нове сејачице имају више редова значи мање прохода из њиховог писања сам сватио да њихови трактори скоро и не троше нафту а да некажемо што су брзи ма то 50 јутара ма80 јутара ма да заокружимо на 100 јутарадо полицијског часа ако ово није доста за снижење онда незнам шта је а додам код мајстораи не иду
Kupi ti veliku sejalicu pa se obogati. Eto ti šansa. Sad je sad.
 
Koliko naplaćujete tanjiranje? Ja sam hteo jednom čoveku da naplatim 3000din po jutru i kaže da mu je puno
 
Nazad
Vrh