Koju rasu pasa imate ili volite

@Mims i Djadjo hvala na savetima, mada kazu mi moji da bas i nema apetit a sad ce joj u aprilu 2 godine, nikako da upratim kad je u teranju pa da je odvedem na parenje.
 
Ako neko u siroj okolini Vrsca ima ili zna nekog ko ima musko stene kavkaza za prodaju...Nije mi bitan rodovnik,roditelji sampioni ovoga-onoga,meni treba za kucu,cuvar a ne maneken!!!
 
Verovatno ce biti ali za par meseci.
Muzijak Kavkazac cist od oca sa pedigreom i zenke Sarplaninke
2e5d2c1bae1c97bbff8e33535569b9d7.jpg

Levo zenka, majka, a to su joj potomci
Taj u sredini je star 9 meseci a drugi desno 2 godine
A ovaj je otac star 3 god. i 3 meseci.
53ad2ed0b45b1eb57ee402517dfa6d28.jpg

73a0f7aad7064af6b45279fc19e7a5e0.jpg





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam znao za ovaj vas skup u Lokvama inace bih dosao. Tri dana nakon toga je uginuo moj pas. Ako ne nadjem nista do tad...kontaktiracu te. p.s imate dobre pse u selo,gledao sam snimak na you tube.
 
Moja keruša Kangala ima rodovnik i trenutno traži DEČKA. Ako neko ima pravog i lepog mužjaka Kangala, neka se javi. Da pojasnim da Kangal nije još FCI priznala jer je u procesu priznavanja. Naša dva renomirana stručnjaka su bila u timu za standardizaciju rase i na terenu dodeljivanje ,,papira,, na terenu na smotrama. Proveli su u Turskoj oko godinu dana i preko 9.000 km prešli. Ako nisam upravu neka me neko ispravi ili dopuni
 
Verovatno ce biti ali za par meseci.
Muzijak Kavkazac cist od oca sa pedigreom i zenke Sarplaninke
2e5d2c1bae1c97bbff8e33535569b9d7.jpg

Levo zenka, majka, a to su joj potomci
Taj u sredini je star 9 meseci a drugi desno 2 godine
A ovaj je otac star 3 god. i 3 meseci.






Sent from my iPhone using Tapatalk
Šta vi radite ili za čega vam služe ovolike džukele,to treba i naraniti.
 
Rumuni su vredni ljudi a pola sela radi u inostranstvu tako da treba neko da čuva imovinu sticanu generacijama.
 
Zene!!! Zene ko zene, zna se ko njih cuva! Dobar q mir u kuci!:osmeh:
Ljudi su ranije drzali ovce i verovatno neka draz prema tim psima koji su cuvala stada je ostala do dana danasnjeg!
Ja konkretno od 90-tih na ovamao u kuci nisam bez psa.
Tih godina je atrakcija bila u celoj okolini a i dalje, borbe pasa, tako da od onda skoro svaka druga kuca ima po nekog veceg psa, da li mesanca ili prave rase ali tu je.
Sa te slike nisu svi psi kod mene. Samo zenka Sarplaninka i imam Kavkazca. Ona dva su njihovi potomci.
Cime ih hranim? Hleb iz pekare koji je ostao ne prodat, kuvam im svasta. Kad zakoljem neku svinju uvek ostavljam glavu i svasta drugog, a to smestim u jedan manji poseban zamrzivac. Onda svasta sto se kuva za nas a ostaje eto njima radosti.
 
Moja keruša Kangala ima rodovnik i trenutno traži DEČKA. Ako neko ima pravog i lepog mužjaka Kangala, neka se javi. Da pojasnim da Kangal nije još FCI priznala jer je u procesu priznavanja. Naša dva renomirana stručnjaka su bila u timu za standardizaciju rase i na terenu dodeljivanje ,,papira,, na terenu na smotrama. Proveli su u Turskoj oko godinu dana i preko 9.000 km prešli. Ako nisam upravu neka me neko ispravi ili dopuni[/QUOT
Milinkovic iz Lacarka ima dobre pse
 
Moja keruša avlijanerka se ni ne pojavljuje iz kućice!!!
Čak joj je i ručak serviran "u krevetu"...
Dodali smo malo slame i livadskog sena u kućicu i zašuškali je maksimalno, a bila je i celo prepodne u kući, pored kreveta u kujni i spavala...
Ali na jedno oko...
Mačak je gledao "s visine", tj, sa kreveta, jer on je gospodin , miljenik kuće, i može mu se...
 
Nazad
Vrh