Koju rasu pasa imate ili volite

Liči na zlatnog retrivera... Videćeš kad poraste.
 

Mlio bih Vas da ne punite temu sa klipovima i "vukajlijama". Postavljajmo slike nasih ljubimaca, strucna pisanja, pa moze i po neki lep klip ali nemojmo preterivati. Ovako tema odstupa od naslova i gubi smisao.
:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Ako ima neko potrebu za ovako necim https://www.kupujemprodajem.com/ALU-kavezi-za-pse-19921941-oglas.htm?filter_id=


Evo i moje kuce,ovde je imao 1.5 god. sad ima 3
1264rrp.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam pre dve godine nasao na putu u 03h stene koje je bilo prljavo i izgladnelo,uzeo sam ga i odneo tasti na selo,sad je taj isti pas kojeg je neko bacio pored puta,izrastao u predivnog i velikog psa,koji je izuzetan cuvar i lovac.
 
Nema,ostenila mu 4kom,dva dao meni,dva ostavio sebi,ali ima moj drugar 3 muzijaka,pa kad uparim ove dobijas na poklon,ili kad se tvoja tera dovedi da pustimo ne kosta nista :D

I ja trazim muzijaka ali da bude beli,ove zenkice su crne
 
Nema,ostenila mu 4kom,dva dao meni,dva ostavio sebi,ali ima moj drugar 3 muzijaka,pa kad uparim ove dobijas na poklon,ili kad se tvoja tera dovedi da pustimo ne kosta nista :D

I ja trazim muzijaka ali da bude beli,ove zenkice su crne
Vodio sam je u obližnje selo kod mužjaka i bila 2 dana, medjutim, gazda kaže da nije pustila, niti imala volje, nije jela i bila uplašena, možda noću.. Ali kad sam je doveo kući, bila žurka u dvorištu, pa se nadam da će komšija morati da plaća alimentaciju. Mislim da baksuz ostao skotan.. Videću ako se okoti, pa ako ima belih, sledi tužba. :) :)
 
Nazad
Vrh