Koji traktor koristite?

Milane jel ti tanjiraca od onog lika iz Vojke sto ih pravi ?
jeste iz vojke,poljoexport se zove firma... samo su osovine,debljina rama i precnik tanjira naruceni od vucne tanjirace,osovine su 35,tanjiri su fi 60 cm,i debljina rama je veca,tako smo narucili zbog tezine,da bi isla sto dublje u zemlju... mogu pohvaliti firmu,jer puklo je jedno kuciste,jer ove godine je bilo ekstremno kod nas za rad,i zvao sam povodom reklamacije,vec sledeci dan su dosli,uzeli celu bateriju sa tanjirima,oterali sredili sve,i ponovo namontirali....
 
Od traktora posedujem imt539 89g, rakovica76 90g i 577dv 2006g, slike mozda vidite ako naucim da ih postavljam.
 
Milane. Ja sam iz Zabara, a sedmica je deluks, slike vec neznam jos postavljati.
 
1_76304509_Fotografija3047.jpg
 
Od traktora posedujem imt539 89g, rakovica76 90g i 577dv 2006g, slike mozda vidite ako naucim da ih postavljam.

Au Gedžo ala si se naoružao.Takav vozni park nema pola Mačve!Ovaj 577dv je stvarno moćna i lepa mašina.Kupiće ga Aca jednog dana,makar prodao ženu i oba sina.Samo neznam šta će mi za moja 4 ha,ali nek puknu komšije od jeda!
 
Kakav gedza imam 110kg ko bravac u klasi. Puni ste i vi Macvani traktora, sam sto volite Rakovice.
 
Bogami,u ovom delu severozapadne Mačve(pripada Vojvodini) ima najviše Fergusona Rakovice i onog Ugursuza 355!
 
milane ovaj belarus je kupljen u okolini cuprija jedino kod nas i ima sa veoma malo sati stoje godinama po garazi
 
Nazad
Vrh