Ko je raspoložen za akciju

Odg: ko je raspoložen za akciju

leko problem je u tome što ovi sa tv-a nađu nekog iz grada koji i nezna jel se pre radi žito ili kukuruz pa onda nam on soli pamet kako je dobro rodilo i kako je zadovoljan cenom pa kad to građani čuju misle da je nama na selu med i mleko a tebi ostaje samo da plačeš
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

cena kosenj-ko kako kog uhvati,ali nece biti u zitu sigurno nekad je bilo 300 kg po kj kod mene nije pocelo kosenje- moramo nesto poceti kao neki sindikat za poljeprivrednike moramo poceti sami da brinemo o sebi ovako ne vredi,od tajkuna ne mozez ni jednu zemlju da izlicitiras normalnu cenu i stavili su velike komade zemlje da manja gazdinstva ne mogu nista jer neaju ::novac::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245103728[/time]_________________________________________________
todor je napisao(la):
leko problem je u tome što ovi sa tv-a nađu nekog iz grada koji i nezna jel se pre radi žito ili kukuruz pa onda nam on soli pamet kako je dobro rodilo i kako je zadovoljan cenom pa kad to građani čuju misle da je nama na selu med i mleko a tebi ostaje samo da plačeš
ma znam brate ja kad got to vidi suje vicem **greška im mater-i kod zaharija u emisiji bilo isto tako nesto ma sve je to banda
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

abro je napisao(la):
Koja je cena kosenja?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245103453[/time]_________________________________________________
Jel pocelo skidanje pšenice?
kod mene još nije krenulo valjda će za nekih 10 dana
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245103867[/time]_________________________________________________
leka je napisao(la):
cena kosenj-ko kako kog uhvati,ali nece biti u zitu sigurno nekad je bilo 300 kg po kj kod mene nije pocelo kosenje- moramo nesto poceti kao neki sindikat za poljeprivrednike moramo poceti sami da brinemo o sebi ovako ne vredi,od tajkuna ne mozez ni jednu zemlju da izlicitiras normalnu cenu i stavili su velike komade zemlje da manja gazdinstva ne mogu nista jer neaju ::novac::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245103728[/time]_________________________________________________
todor je napisao(la):
leko problem je u tome što ovi sa tv-a nađu nekog iz grada koji i nezna jel se pre radi žito ili kukuruz pa onda nam on soli pamet kako je dobro rodilo i kako je zadovoljan cenom pa kad to građani čuju misle da je nama na selu med i mleko a tebi ostaje samo da plačeš
ma znam brate ja kad got to vidi suje vicem **greška im mater-i kod zaharija u emisiji bilo isto tako nesto ma sve je to banda
najgore je što smo mi nesložni da se mi složimo drugačije bi bilo
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

leko ima koji imaju para pa opet nemogu a veruj ima cak koji placaju a nerade a ti budi pametan
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

abro je napisao(la):
leko ima koji imaju para pa opet nemogu a veruj ima cak koji placaju a nerade a ti budi pametan
kod nas je zemlja bila izlicitirana 60000 din po h i jos koji dinar pa ti vidi sta da sejem marihuanu da plati arendu tu imaju neke sumljive radnje
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

i to jako lako samo jbg nismo a i teško ćemo i biti
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

:D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245105298[/time]_________________________________________________
E a pitanje je kako sve poceti :sta:
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

prvo bi trebali svi da se složimo jer nećemo samo nas trojica da krenemo
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

aktivni ste veterani foruma, za pocetak vam savetujem da pokrenemo forumase
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

sumnjam da bi iko hteo jer svi hoće dok ne krene protest onda ih ni puškom nemožeš naterati
 
Odg: ko je raspoložen za akciju

ja sam na forumu od marta,nisam veteran-Todor je veteran-voleo bih kad bi pronasao nacin da ih zainteresujem da trba da se borimo za svoje.Kako poceti?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245105969[/time]_________________________________________________
todor je napisao(la):
sumnjam da bi iko hteo jer svi hoće dok ne krene protest onda ih ni puškom nemožeš naterati
Mora postojati jos ljudi koji uvidjaju ove probleme stio vidimo nas trjica,valjda je svima interes da bude neke zarade ::novac::
 
Nazad
Vrh