Kembridž-valjak

Ako ga budeš nosio sa rusom, još ćeš sporije stići, ima da ti skače prednji kraj...
 
:haha: :haha: :haha:
Pa nisi rekao da je vučeni bez točkova. A ja se pitam zašto da ga nosiš, mislim da je bolje da se vuče.
 
@miroslav 78

U Pačiru sam video interesantno rešenje za valjak. Napravljena je šasija kao na tanjirači, samo od cevi manjeg prečnika, točkovi su od auta, a cilinder od MTZ i taj valjak je vukao Vladimirec T-25. Gazda mi je tvdio da je sa Vladimircem godinama "valjao", samo što je na traktor namontiran još jedan izvod.

Ako te interesuje da to pogledaš jer ti nije daleko, mogu ti poslati broj telefona od tog gazde na PP.

Pozdrav od Mirka iz Kule :cao:.
 
Evo jednog (inace jako dobrog) nosenog kembridz valjka Tanjiraca Komerc od 4.5 m ali je i za ovg Deutza od 100 konja "malcice" tezak jel svaki put cim ga digne na svakoj uvratini u to u brzini kojom ga vuce po njivi odma prednji kraj 'igra' tako da je po meni mnogo cak sta vise najbolji vuceni valjak zbog mnogo stvari , pa kako vam volja vama koji kupujete ili pravite..... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
262y89j.jpg

b7b6l3.jpg

2qk2blh.jpg
 
dobar ovaj kebridz sa slika @IMT-550 ... jel znas mozda kolka mu je cena?? mada jedino je zaje*ano sto nije vucen :SS :D :D
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
pozdrav svima, ja sam posejao 5 hektara zitarica i obavezno posle toga sam presao sa kembridz valjkom, mada ga koristim i posle setve kukuruza soje i trava.. i mogu vam reci da nebih nogao zamisliti setvu bez zavrsnog rada snjime
f27rqq.jpg
 
25a16dv.jpg

Tražim ovakav valjak ili njegove delove, zove se gutler i prečnik elementa je 33cm a četvrtaste rupe 4x4cm koja ide na osovinu cev. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh