Kembridž-valjak

Tako nesto sam mislio da namestim,a diskove imam kuci rezevne kupovao sam ih po licitacijama.Mislim da ima de se kupi u Ceneju,samo dobro pogledaj kakvi su pre nego sto ih uzmes kakvi su!
 
Te diskove pravi (lije) neki tip iz Kanjiže mislim , inače prodaje na vašaru u Senti pa možda neko zna broj (imam i ja negde ali ne mogu naći) . :cao:
 
evo mog kembridz valjka
b51bv4.jpg
 
Danas u Zablju na vasaru, segmenti za kembridz od 2000 do 3000 zavisno od tipa.Uzeo sam vizitku ako nekom treba broj.Po ovoj ceni meni nece trebati :udri:
 
sasa22 je napisao(la):
Danas u Zablju na vasaru, segmenti za kembridz od 2000 do 3000 zavisno od tipa.Uzeo sam vizitku ako nekom treba broj.Po ovoj ceni meni nece trebati :udri:
Ajd pošalji meni na pp broj, može? :cao:
 
Koja je širina segmenta ? :cao: Težina je mislim oko 15kg bar te što sam ja gledao .
 
Nisam ni pitao ni merio.Izlozen odlivak je bio poput ovih koje ja imam, a oni su 10cm sirine od 12-15kg zavisnosto dal imaji "cev" u sredini.Inace,nije imao model koji meni treba, nazubljen, spolja 350mm iznutra 70mm, i sirine 25mm Ali kaze da moze da radi i po uzorku a na neku kolicinu moze i popust
 
Pa ako je 3000din 15 kila onda to dođe 150 din/kg a cena izlivenog materijala ide oko 2 eu/kg
 
pozdrav svima!mozete li mi reci da li valjak moze biti gladak i koja je prednost ovako "nazubljenog"?
 
Gladak valjak ti napravi ravnu povrsinu dok ovakav nazubljeni pravi male kanalice gde je, kad dodje pljusak, pokorica tanja i klica se lakse probija kroz pokoricu.
 
koliko su duboki(visoki)"nozevi"kod vasih kembridza i koliko je rastojanje izmedju njih?
 
Evo jedan specijalni valjak-Guttler valjak,jako dobar za posle setve,prolece posle nicanja psenice,a i za predsetvenu pripremu.Mana sto je prilicno skup.
x6j094.jpg
 
Nazad
Vrh