Kembridž-valjak

Ovo je na mom terenu, drugo selo od mojeg...

Ne znam ni ja sta da mislim ali kako kazem da bi islo za male pare i treba mi samo od olt kukuruzne sijacice piramida i eto ga i sistem kacenja... Cini se tanko, ali ima nekih 4-5mm "mesa" ovo je probijeno vjerovatno nekim udarcem ili tako nesto. Ipak je lijevano zeljezo koje je jako krto.
 
Ako ga možeš kupiti na kilo-uzimaj! U slučaju da ne budeš zadovoljan radom i ti ćeš ga prodati na kilo pa samim tim ništa ne gubiš.
 
Ja se vodim idejom da ce raditi bolje nego da nije nikako povaljano... Mogu od kolege posuditi glatki valjak kad god pozelim ali nije to TO...

Nesto sam bolestan ali cim ozdravim otici cu pitati posto bi ovaj to prodao. Po prici da bi dao samo nek mu ne stoji u dvoristu.
 
Dosta su losijeg kvaliteta ti koji su suplji. Na kilo nije losa opcija, a zavisno od tipa zemljista, mozda takvi uspesno i dugo vrse posao.
 
Bobo rezerviši ti to telefonom ako si bolestan. Nego gledam ovaj kembridž člana Pavel K i nekako mi zvuče jeftini delovi... I novi i polovni. Pa bih pitao Pavela koji deo-prsten je koštao 5e odnosno 10e/kom?
 
Nemam sta rezervirati, to kod ovog stoji cjelo ljeto i sad sam se nekidan zadesio tamo i uslikao i malo pregledao iz blizeg... Cini mi se kao zanimljiv stroj i kad ozdravim otici cu kod covjeka i dogovoriti se s njim.
 
polovne sam uzeo u vajskoj nesto je bilo kod miskovica a ostalo tamo u komsiluku nove mi pravio livac bac palanka 13 e kom to mije falilo nekoliko komada onih tankih
8wl6qs.jpg
 
Jel moguće da je kod Miškovića nešto povoljno..... Znači 13e su koštale te tanke nazovimo zvezde,a koliko su koštali ovi ostali,manji i veći?
 
Danas sam bio kod livca u Zrenjaninu ,
raxjir.jpg
,
vhc3ep.jpg
, cena 3000 po komadu,tezina ista,sirina cinimise da je rekao 9.5 cm i 3.5-4cm .Ima i raonike za nodetku 700 din. kom.
 
Nazad
Vrh