Kembridž-valjak

Nemam slike ali mogu sutra slikati kako to izgleda, evo jedne slike koja pokazuje do srafa kako ce to izgledati, znaci original ovako
screenshot13sm.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Radimo sami ja i moja dva sogora, cena ovakvog valjka u agrodivo sa segmentima fi460 mm je 7500 eura a kod nas ce isti taj kembridz kostati 4500 eura, to je cena po kojoj je ovaj sa slike i prodat, prodat je u Dobanovce, to nam je prvi pa smo malo i popustili sa cenom malo je ispod 4500 eura sa segmentima fi 460 mm.
 
Nijedan materijal nije tanji od 5 mm, ruda je od 6 mm a glavni ram je 150x100 od 5 mm debljine zida,ploce za ojacanja su od 10 mm a ploce za otvaranje i usi na klipu i sve ostale su od 16 mm znaci materijal je sav dat prejak tako da je nasa masina mogu slobodno reci vecita.
 
Bice ove nedelje i ofarban samo da temperatura prodje iznad 15 stepeni, i bice farban sa kvalitetnom farbom.
 
Bio je covek do mene, to jest ja sam ga zvao da dodje pre farbanja da vidi dali ima neka zamerka i dali zeli jos nesto da pojacamo ili izmenimo na valjku, on je rekao da je valjak odradjen bas onako kako ga on zeli i da je to to sto mu treba, a sigurno se i poznajete vas dvoje.:osmeh: :ppozdrav:
 
Ajde dodji sa njim kada bude dosao po valjak pa da se upoznamo.A mogli bi da napravimo i jos koji valjak u Dobanovce :osmeh:
 
Radimo sami ja i moja dva sogora, cena ovakvog valjka u agrodivo sa segmentima fi460 mm je 7500 eura a kod nas ce isti taj kembridz kostati 4500 eura, to je cena po kojoj je ovaj sa slike i prodat, prodat je u Dobanovce, to nam je prvi pa smo malo i popustili sa cenom malo je ispod 4500 eura sa segmentima fi 460 mm.

Koliki je radni zahvat- širina valjka?
 
mister bin

Daj nesto vise o tom valjku,segmenti,ram,plocevina....

Pohvale za majstore :bravo:

- - - - - - - - - -
Ram: profil 120x120x5mm
Ruda: profil 120x80x5mm
Šarke: d=12mm, sečeno laserski
Uške za rudu i hidrauliku: d=10mm
Sva okretna mesta: čaure fi 50/30mm
Sve bolcne sa mazalicom
Nosač osovine točka: fi82,5/50mm
Mehanizam za ravnomerno otvaranje bočnih nosača diskova
Diskovi tanji: Q=13kg
Diskovi široki: Q=18kg; puni odlivak

Dalji detalji, kako bude napredovala izrada.
 
Nazad
Vrh