Kembridž-valjak

Nema svoju temu, al je zato valjak, glatki valjak. Probali smo ga, kod pripreme za zimovanje, zakačit za fergusona i bome ima ga šta nosit, al ići će kad se naprijed nabace utezi.

n3uxc.jpg
 
Becarino sta je to priprema za zimovanje ? Valjanje trave u vocnjaku pred zimu ili nesto drugo ?

Kako kaže pocerina, sprema se za zimovanje. S obzirom da za njega nema mjesta pod šupom podmazan je i ušuškan najlonom.


@fiat 615: Bez sajli i čekrka težak je točno 580 kg, jasno bez vode u njemu. Slika vara, zadnje gume na fergusonu su pofajn sjele jer nisu napumpane za tolki teret. Kad se naprijed stave utezi i malo se kihne u gume iće mali ko metak.
 
Momci, sta mislite koliko ovo vrijedi?

2rQAv.jpg


Radni organi su suplji, svaki se zasebno vrti na osovini, promjera nekih 30cm. Rama to sve drzi na okupu, samo je to skinuto s nekog stroja ovako, nema kopcanje za traktor. Sirina oko 2m mislim da mogu ovo dobiti "na kilu" i ja bih to kupio. Dva "zupcanika" su ostecena ali nista sto CO2 aparat nece zakrpati.

Jel to vrijedi icemu ili nicemu, s obzirom da mi se cini dosta lagano posto se ne radi o punom zeljezu nego o supljim odlijevcima?
 
Pa vidim sa slike da je jedan zupcanik probijen to znaci da je tanak ili se varam,a ako je suplje i lako neznam kako ce odraditi posao???
 
Nazad
Vrh