Kazan za pečenje rakije

Hvala puno.
Cena je 2300e
Kazan je 120L dno 4mm,tabarka je 650L,loziste je 2mm,precnik dna kazana je 740mm. Proizvodjac je Bilanovic i Smederevske Palanke.
Kazan je mogao da nagura i 3000e da sam uzeo sve od ponudjene opreme,ali ovo mi je bilo dovoljno.
 
Ovu sliku koju sam stavio je kazan koji je bio kod njega spreman za musteriju,moj isti takav ali ga jos nisam sklopio,ovih dana cu ga sklopiti pa ce jos biti slika. Krece cale da pece rakiju od vina,pa moram da mu namontiram veselu masinu.😀
 
Поздрав, имам проблем са килером, бушан је па ми меша воду и ракију помало, како да нађем ту рупицу и отклоним квар? У питању је лампек казан превртач од 100 литара, килер је дупли суд ако могу тако да га опишем.

Мислио сам да скинем килер из табарке, затворим рупу доле ђе излази ракија и онда налијем воде па да покушам да уочим ђе пушта.

А закрпио бих помоћу лемилице и калаја, може ли тако?
 
Извадио сам килер хладњак из табарке. Сипао воду у килер а доле ставио чеп да не излази. Нисам уочио да је се неђе појавила флека од воде, килер је изгледа добар или овај начин провере није добар. Ако знате помагајте.

Иначе је килер на местима улубљен, јел могуће да је то због ладне воде или паре, шта ли може бити?

Мислио сам да купим нови килер зна ли неко како се крећу цене отприлике
 
Иначе се не исплати поправљати јер је килер баш стар, 1975 је купљен па ћу врв набавити нов килер
 
Nazad
Vrh