Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Diklofen: Da nema kakav kamiondzija neku turu od jednog mjesta u drugo ili makar do pola puta... Eto ga problem rijesen cim nadjes takvog kamiondziju ;)

Kod nas tako na vece udaljenosti vrse dostavu kamionskih prikolica, samo treba cekati da se pojavi kakva tura u tom pravcu ;)
 
Ne bih da me neko pogrešno shvati ali ja hoću da platim da mi neko dotera ukoliko kupim.Ne tražim ja ništa za džabe.
 
Kupio sam danas Utvu 12 t.Aluminijumske stranice,duple gume,komplena instalacija,arnjevi+crada.Sve u svemu odlična prikolica stim što moram odraditi patos i rinfuz sa jedne strane.Naravno prikolica je sa urednim odjavjenim papirima i računom i ostalom dokumentacijom pošto sam je kupio od jedne firme.
 
E pa nek te sluzi dugo..Ako nije tajna koliko si je platio? ja bi jos jednu da uzmem,a cene u oglasima su prevelike..
 
Platio sam je oko 1700eura sa PDV-om.Stim što sam od te firme dobio i 7 tabli 1x2m tv lima debljine 1,5mm za pod,4 kompletne gume+unutršnje u odličnom stanju+kompletni rezervni točak i naravno njihov prevoz od Beograda do mene uz samo trošak potrošene nafte.Inače prikolica je 96 godište.Po meni bolje nisam nikad trgovao.
 
Platio sam je oko 1700eura sa PDV-om.Stim što sam od te firme dobio i 7 tabli 1x2m tv lima debljine 1,5mm za pod,4 kompletne gume+unutršnje u odličnom stanju+kompletni rezervni točak i naravno njihov prevoz od Beograda do mene uz samo trošak potrošene nafte.Inače prikolica je 96 godište.Po meni bolje nisam nikad trgovao.
da nije mozda iz bip pivare?
 
Nazad
Vrh