Kako sam stekao imovinu ??

Jedno vreme nije moglo da muz i zena imaju gazdinstvo pa su se fiktivno razvodili, a i dalje ziveli zajedno. Sada moze.
 
Ведро је код нас канта,кофа којом се вуче Вода из Бунара...Хтео си рећи колико је велика та кофа-канта
Znam ja šta je vedra.Hteo si da kažeš da ovi što rade samo poljoprivredu su ugroženi od onih koji rade i bave se poljoprivredom-ako si to hteo da kažeš.Zato sam ti napisao.
 
Znam ja šta je vedra.Hteo si da kažeš da ovi što rade samo poljoprivredu su ugroženi od onih koji rade i bave se poljoprivredom-ako si to hteo da kažeš.Zato sam ti napisao.
Ja nesto ne vidim kod nas da ovi sto rade firma-njiva nesto otimaju zemlju od cistih paora, dok obrnuto ima dosta primera. Tako da je jesno ko tu koga gazi...
 
Posmatram temu sa strane ali moram da se ukljucim.
Sada trenutno iz porodice niko nigde ne radi, ja sam radio par godina i uporedno poljoprivredu.
Ko svima vama koji se bavite samo poljoprivredom brani da se i zaposlite??

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Док сам био профи пољопривредник ови хобисти су ми били онако мало омражени, а сада сам и ја хобиста сада морам да ћутим и да се поклопим клемпама.😁
А стварно нам није лако али како да се жалим неко ће рећи дај отказ или батали пољопривреду.
 
A ko je merodavan da to izjavi.Da li postoji diploma profi poljoprivrednika i ko je daje a ko je zaslužuje.Sve je izbor svakog pojedinca.
Док сам био профи пољопривредник ови хобисти су ми били онако мало омражени, а сада сам и ја хобиста сада морам да ћутим и да се поклопим клемпама.😁
А стварно нам није лако али како да се жалим неко ће рећи дај отказ или батали пољопривреду.
 
Nazad
Vrh