Kako sam stekao imovinu ??

Pa evro je 2002 godine uveden a kazes da se nisi ni rodio.:sta:Kanda nam matematika nije ista:ppozdrav:.
 
Jeste,pa cudno mi bilo da si bas toliko mlad,ne licis mi po postovima da si klinac,pa ajd da pitam.
 
Kod njega je geometrijska progresija primetna u povecanju povrsine :haha: I to za zdravo velikim koeficijentom :osmeh: Izvinjavam se za off (mod nek obrise ako nije prikladno).
 
Moj Milane,(da se ne naljutis)stvarno kasnis.U proslom veku se radilo sa praskom za pecivo iz Amerike,sada je u trendu tip 400 i tip 500,pa imas ostro,meko,....
Pakovanja od 1 kg,pa navise do 25 kg....:haha:,i eto ti 2-3000 hektara.
 
Gostovao Kostic na rts pre oko tri nedelje i pricajuci o njegovim sposobnostima da za 30 god. bavljenja poljoprivredom moze se unaprediti mnogo ( u njegovom slucaju 25.000 ha u Vojvodini i jos oko 45.000 ha u Ukrajni). Prozivao paore da su nesposobni kad za toliko godina ne mogu da steknu takvu imovinu. Knezevic u toj emisiji svo vreme se smeskao i zadovoljno podrzao njegov stav.
Ovaj Ciric takodje za 15-20 god stekao to sto je stekao a nikad niko nece njih ispitivati kako i na koji nacin su sve to stekli.
Ispadne da mi koji ne znamo da dilujemo ili krademo, nego radimo posteno, ostajemo vecite budale a oni pametni. Jbg ovo je Srbija!!!
 
Ma tanjiro lik pored nasih traktora i tanjiraca po kombinatu i tu uzimo pozamasne cifre .I ko zna gde jos namesteno par poslova dok nije kreno posle kad se on zalaufo posle je islo .
 
Cuo sam za ovog bracelu.Prica mi covek da je kupio taj traktor i tanjiracu i da su tanjirali po celoj vojvodini.Potrose tanjire za jednu jesen.Kolika je do povrsina???
 
Nazad
Vrh