Kako sam napraviti skladištni prostor za kukuruz i mehanizaciju

Sutra završavam pražnjenje kotarke , biće unutra blizu 15 vagona ............

Imao sam još kotarke u dvorište sve ukupno je izašlo oko 22 vagona ovo je neverovatno ali istinito stavio sam jesenas samo 30 kj kukuruza unutra .......... :osmeh:
 
ja sam 2010 stavio na gomili 7 vagona sa 18% vlage i nisat nije ukvareno bilo, i kad sam ga prodao u maju isto je imao 18%, tako da te price nebi trebalo da ima preko 15% ne vaze za mene, jer sam se uverio. a ko nije neka proba pa nece pogresiti...
 
dsc00344.jpg
dsc00345.jpg
dsc00349.jpg
Pre sest dana poceo sam gradnju podnog skladista
dsc00332.jpg
 
Poslednja izmena:
Zasto potkopa komsiji ogradu.
Mala sala.

Reci mi Grujo koliko naplacuje ova Sabacka firma za mesanje beona. Vidim cement na paleti.
Dali si narucio gotov beton, ili ste pravili na licu mesta.
Napisi koju rec o tome.
 
Ograda je moja, beton stize gotov, inter kop mi donosi gotov beton ali ga ne placam njima vec nekoj drugoj firmi koja je imala kompenzaciju sa njima a ja ga toj firmi placam 58 e. m3 beton misu donosili za livenje temelja a uskoro ce donositi i za betonazu.
pocerina a moracu doci uskoro i do tvog zemljaka Prodanovica nista se nemoze uraditi bez Macve
add.png

user-offline.png
:haha:
 
Poslednja izmena:
58 eura m3.
Koliko izađe materijal za beton da ga sam praviš? Mi smo se dvoumili jedne godine na kraju odustali i bacili se na standardnu metodu.Ali mislim da smo prošli dosta skuplje.
 
Sest dzakova cementa, jedan kubik sljunka, 200l vode. Od ovog bih trebalo da ispadne 0.8m3 betona. Zavisi po kojoj ceni nadjes materijal. Ako neko zna tacnije podatke neka me ispravi.
 
Da.samo kad se rucno pravi svaka kolica drugacija,
Inter-kop je kvalitetnija i jeftinija varijanta,
 
1460 je 100 kg cementa kod nas
1200 din kubik šljunka
4380+1440=5820 din
Dva radnika na mešalici dva na kolicima,majstor čisto sumnjam da mogu više od te betonjerke napraviti za dan.
 
Nazad
Vrh