Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Т110 шта ће дете само по мраку у туђем дворишту? Да ли је ваше дете ишло по туђим двориштима без вашег знања и дозволе? Кад већ побијате све што се овде напише ставите се у овај пример што сам написао и образложите. Сигуран сам да би и остале учеснике у овој расправи занимао ваш одговор као оца чије дете иде по ноћи и налети где не треба. Кад сте већ овај пример навели.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Hoce da ubere neku tresnju,pecenjak, odskocila mu lopta, pobeao mu ker, igraju se deca i zamisli nalete gde ne treba u tvoje dvoriste, ajde molim te postedi me.
 
Bas me cudi da jedan ozbiljan covek u poodmaklim godinama da tolikim znanjem za koga se predstavljas me moze da napise ni jedan komentar bez tih smajlija koji se krevelje,da nisi pisao o svojim godinama I neverovatnom zivotnom iskustvu pomislio bih da si neki balavac koji samo lupeta I trudi se da ispadne pametan guglajuci po internetu da nadje adekvatan odgovor

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Hoce da ubere neku tresnju,pecenjak, odskocila mu lopta, pobeao mu ker, igraju se deca i zamisli nalete gde ne treba u tvoje dvoriste, ajde molim te postedi me.
Puna su dvorista pecenjaka,tresanja lopti I odbeglih kerova koje deca traze nocu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Bas me cudi da jedan ozbiljan covek u poodmaklim godinama da tolikim znanjem za koga se predstavljas me moze da napise ni jedan komentar bez tih smajlija koji se krevelje,da nisi pisao o svojim godinama I neverovatnom zivotnom iskustvu pomislio bih da si neki balavac koji samo lupeta I trudi se da ispadne pametan guglajuci po internetu da nadje adekvatan odgovor

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Aj da te cica jos nesto nauci 🤣 Ne koristim smajlije vec emotikone, smajli je samo jedan od emotikona i to onaj izvorni( 🙂) A u neformalnoj internet prepisci su bas pogodni i koriste se uveliko.Ali kako funkcionalno nepismen covek kao ti to da shvati, pa ti jos uvek ni interpukciju nisi savladao.

Toliki postovi, svuda te ima, a jos niko ni jedan znak interpukcije nije video. Pomalo je zalosno da tako funkcionalno nepismen covek postoji u 21. veku.
 
Pa ti si toliko pismen da ti trebaju smajliji da bi pokazao da se smejes necijem komentaru,a sto se tice toga da si ti kao neki cika kad se setim onih slika sto si postavljao ovde u kafeu proletos sto si se slikao u kabini ferdze po tvom autfitu Sam gotovo siguran da si neki balavac

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Pa ti si toliko pismen da ti trebaju smajliji da bi pokazao da se smejes necijem komentaru,a sto se tice toga da si ti kao neki cika kad se setim onih slika sto si postavljao ovde u kafeu proletos sto si se slikao u kabini ferdze po tvom autfitu Sam gotovo siguran da si neki balavac

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
A da treba bric pantalone i opanke da nosim, hteo sam ali mi koporan bio na pranju taj dan 🤣
 
Svakim komentarom dokazujes moje sumnje da Ides nocom da trazis loptu I odbeglog kera po komsiluku

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Т110 иду иду тако после поноћи по туђим двориштима да виде шта има. Па наиђу код тебе да праве инвентар и уберу коју вишњу, трешњу а ти седи у кући јел можда су неки наоружани криминалци и немој ни за живу главу да изађеш ни повичеш.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Šta ima da bere po tuđem dvorištu? To je krađa isto kao kad ukrade bušilicu iz garaže ili gorivo uz traktora i pravi roditelj će ga namlatiti da mu nikad više ne padne na pamet nešto slično, a onda poslati kod komšije da lično vrati ukradeno.

Ako su lopta ili ljubimac otišli preko ograde lijepo ode, pokuca na kapiju/ulazna vrata i zamoli vlasnika da uzme svoje nazad i sredi štetu ako je slučajno bilo. Niko neće zapucati kad mu se pokuca na vrata, ali ako se bez odobrenja ulazi normalno je da ćeš pomisliti da je u pitanju lopov i odreagovati kako dolikuje.
 
Koliko good bio ogorcen I ljut nisam za to da ja nekog lisavam zivota,samo primeniti zakon I gospoda koja taj zakon treba da sprovedu da rade svoj posao.A to znaci isterati sve iz kancelarija pa na teren da deluju preventivo,kad u toku noci obidju selo nekoliko puta bilo bi drukcije.
 
Šta ima da bere po tuđem dvorištu? To je krađa isto kao kad ukrade bušilicu iz garaže ili gorivo uz traktora i pravi roditelj će ga namlatiti da mu nikad više ne padne na pamet nešto slično, a onda poslati kod komšije da lično vrati ukradeno.

Ako su lopta ili ljubimac otišli preko ograde lijepo ode, pokuca na kapiju/ulazna vrata i zamoli vlasnika da uzme svoje nazad i sredi štetu ako je slučajno bilo. Niko neće zapucati kad mu se pokuca na vrata, ali ako se bez odobrenja ulazi normalno je da ćeš pomisliti da je u pitanju lopov i odreagovati kako dolikuje.
Ubio bi dete za saku tresanja?
 
У потпуности се слажем са вама то су и урадили у општини Бачка Топола кад је дошао нови начелник полиције. Скоро сваке ноћи прође патрола, често их сретнем. Проблема за сада нема. Ове недеље полиције никад више по граду и селима. Залазе у сваки ћошак и немам ништа против.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Neko dodje da ti ukrade sijalicu ti ga izresetas, dakle moze glava da ode za cas i svakome ako neko tako proceni.Klizav je to teren i to bas klizav.

Stvar je jednostavna , nemoj da diraš MOJU sijalicu i ne boj se za život. Skroz jednostavno.



Ako ti neko provali u kucu ti ne mozes da znas kakve su njegove namere i tu je svaki odgovor opravdan. .
Onaj ko provali u moju kuću je samim tim činom predstavio svoje namjere a to shvatam kao ugrožavanje mojeg života i mojih ukućuna , opet je stvar jednostavna , nemoj da provaljuješ u MOJU kuću i ne boj se za život.
 
No comment za post od t110.
Sta ti ili bilo ko nocu imas da radis u tudjem dvoristu bez znanja vlasnika dvorista?

Kod mene komšija pijan ušao u pogrešan stan u zgradi u kojoj živi. Stanovi slični, isti raspored prostorija samo drugi sprat, bilo otključano. Ko mu je kriv što je pijan, nek pogine.

Ima ljudi koji bi ubijali decu za šaku trešanja izgleda.
 
Nazad
Vrh