Kako sačuvati proizvode i imovinu od lopova

Подржавам предлог да човеку помогнемо.
 
Podrzavam predlog u potpunosti! Nase malo kad se sabere, nekome ce znaciti mnogo!
Mi jesmo human narod i siguran sam da ce odziv za pomoc clanu @dobrodol biti veliki, samo ga postavite kao i za poplave ispod reklama, da bi sto veci broj clanova mogao da vidi i pomogne!

Stvarno ne mogu da opisem koliko se saosecam sa clanom
@dobrodol, jer uzeti nekome nesto od cega zivi, je stvarno necuveno. Izdrzi druze, nije lako, ali posle kise uvek dodje duga, prebrodices ovaj tezak period, samo da se ziv i zdrav, sve ostalo polako.
 
@Duško58, vidim da si ti o ovoj temi od moderatora, ja sam za svaku pomoć, i ujedno dajem savjet da rukovodstvo sajta napravi Paypal račun, kao što to ima npr. ovaj sajt http://www.crnaberza.com/donate.php, tako da i mi ostali članovi koji nismo državljani RS možemo uplatit donacije, a vi dalje rasporedite u Dinarima.
 
Dobrodol- Tu smo da pomognemo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sto se tice novca nadam se da ce svako dati onoliko koliko moze (ja hocu) ali ako na bilo koji drugi nacin mogu da ti pomognem samo kazi!!!!!!!!!!!

I ne predaj se.... Nadam se da ces pronaci te BARABE (ja bi zeleo) da im se osvetis!!!!!!!!!!!!!!! :zli:
 
Clan "dobrodol" je poslao svoje pune podatke sa imenom i prezimenom, kao i adresom stanovanja. Poslao je i broj dinarskoga ziro racuna a uskoro ce otvoriti i devizni racun pa cemo sve postaviti u zaglavlje foruma da se coveku moze pomoci. Postoji jos jedan predlog u urednistvu, a to je da se otvore racuni na ime foruma, pa da se tako sakupljen novac preda clanu "dobrodol". Voleo bih kada bi i Vi napisali kako to da resimo, ali da ne duzimo mnogo. Vazno je da postoji dobra volja da se coveku pomogne u nesreci i ja se nadam da smo mi (clanovi ovoga foruma) u stanju da izadjemo coveku u susret sopstvenom voljom i pomognemo mu skromnim novcanim prilozima. Hvala clanu "sova" koji je prvi predlozio novcanu pomoc clanu "dobrodol".
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe treci ziro racun. Jedan dinarski cije podatke je dobrodol poslao, kao i devizni koji ce otvoriti. :ppozdrav:
 
Clan "dobrodol" je poslao i broj deviznog ziro racuna i bice pridodat u najskorije vreme, tako ko zeli i iz drugih drzava da pomogne sada ce biti u mogucnosti.
 
Danas otisao u banku da izvrsim uplatu, pa to je sex samo takav. Nije moguce izvrsiti deviznu uplatu za Srbiju onako ''obicno'' kao da placate neki racun, nego mora se imati otvoren devizni racun, ne stedni nego onaj drugi (jbg zaboravio sam kakav), onda nekakav IBAN banke, ma sta to znacilo. Na kraju odustao i otisao u Badovince, i tamo izvrsio uplatu, znaci to ce za clanove koji nisu blizu granice kao ja biti malo teze.
Da bio sam u dvije banke u Bijeljini, 'Bobar' i 'Reiffaizen' i u obje su mi rekli isto.
 
Evo.....sto se nas u urednistvu tice uradili smo sve sto je u nasoj moci da se akcija pomoci clanu "dobrodol" sprovedi u najboljoj meri.
 
Posto je akcija prikupljanja novcane pomoci clanu "dobrodol" zavrsena i clan "dobrodol" se u zaglavlju za prikupljanje pomoci svima zahvalio a to zaglavlje je uklonjeno, ja cu post te zahvalnosti postaviti u ovoj temi posto je akcija iz ove teme i krenula:

dobrodol
user-offline.png

ČlanDatum pristupanjaDec 2010LokacijaIrig,SremPoruka347Zahvalio se16Zahvaljeno 138 puta na 82 porukaDownloads0Uploads0

Hvala SVIMA koji su učestvovali u ovoj akciji prikupljanja novčanih sredstava, a kao vid pomoći meni....::svaka cast::
Tek po proveri stanja na računima (deviznom i dinarskom), videću koliko se novaca prikupilo, pa ću u skladu sa time i odlučiti o daljem postupanju, ali budite uvereni da ću sva sredstva prikupljena na ovaj način, pridodati sopstvenim novčanim sredstvima, i namenski ih potrošiti, i to kupovinom priplodnog grla...
Pozdrav SVIMA...:cao:


Ja sam Sremac i zdravo sam besan, a imam i zbog čega, ali mi nisu na dohvat ruke...
 
Danas bio do Policijiske stanice u Kovinu da ih zvanicno pozovem na sutrasnji sastanak naseg udruzenja,usled problema sa kradjom polj.proizvoda,i zajednickom akcijom doprinesemo smanjivanju stete....da ne davim uglavnom u razgovoru sa nacelnikom sup-a saznam da oni apsolutno nista ne mogu da urade bez naloga Javnog tuzioca.A Javnog tuzioca skoro i da ne zanimaju takvi slucajevi.Pre par dana su imali slucaj u Mramorku da je ukradeno 3kj suncokreta gde su dobili odgovor od tuzioca da ga takve stvari ne zanimaju.Na moje pitanje sta mi da uradimo ako se samoorganizujemo i npr navatamo cigane...njegov odgovor je bio.Samo nemojte da ih bijete jer su cigani,pederi i kerovi danas naj zasticeniji u ovoj zemlji.

Na kraju se zahvalio na pozivu i obecao da ce doci on ili komandir stanice...
 
Ako ih uhvatiš samo namlatiti da im više ne padne na pamet pokušati slično opet.
U slučaku da lopov dođe sa policijom (čest slučaj u poslednje vrijeme jer oni imaju veća prava od čestitih domaćina) držati se priče nisam nikoga vidio, ništa mi nije ukradeno i prvi put ga vidim u životu.
Odštetu ionako nećeš dobiti, bar sebi daj malo oduška. :)
 
Juce su coveku(juce video)odneli pola kj kukuruza.Isekli ga sa sve tuluzinom i odneli.Pretpostavlja se da su iz Omoljice(susedno selo) lopovi.
 
Pitanje za Omoljcane(moze i neko iz okolnih sela da odgovori ako ih poznaje)
Ko su ti Capini(valjda ih tako zovu),kakva je to bagra,lopovi?Jel su to cigani...?
 
Nazad
Vrh