Kajsija

@miki2010 - namesti mesta na PP, jer ti nemgu poslati poruku!

p.s.-molim moderatore da ne obrišu ovo, jer treba čoveku da šaljem kalem grančice kajsije, al nemogu ga kontaktirati nikako, jer nemam adresu, niti bilo kakvih dodirnih tačaka sa njim!!! Sve smo se dogovorili ranije na PP, kako i šta, ali nemam adresu, a sad ga nemogu kontaktirati...
Ako postoji neka mogućnost, da moderatori odrade neki kontakt sa članom @miki2010, bio bih vam veoma zahvalan!
pozzz joe!
 
Evo ima i na jutjub da ne morate download:

[video=youtube_share;1O0EkWRF528]http://youtu.be/1O0EkWRF528?t=24m44s[/video]
 
Ova njiva je na samo 100m od SD puta. Kada je čovek radio navodnjavanje, morao je da dovuče struju. Ne da nije dobio nikakvu pomoć od države, već su ga odrali za bandere (3 puta skuplje od tržišne cene - ali su valjda "sertifikovane" od EPS-a), razne dozvole, čak su pokušali i trafo da mu uvale. Inače, u pitanju je moj ujak, tako da sam upoznat sa situacijom.
Što se tiče protivgradne zaštite, imamo ogromne probleme. Imamo vrlo odgovornog strelca (mi mu dodatno plaćamo), ali - NEMA RAKETA! Država nema para da ih kupi, a nama ne dozvoljava da to sami uradimo. Muka živa...
 
Fotografisano pre 2 sata, lokacija Plavinci, Zaklopača, Grocka, rana sorta M-39

e8ajuzu3.jpg
 
Kod mene identična slika na M39, ispade da je i moj plac ran :D

Jel ta faza već kasno za plavo ulje pošto nisam stigao da prskam, a ostale sorte i ostalo voće još nisu ni blizu te faze? Tek sutra ili preksutra stižem da prskam...
 
Ja mislim da ti je kasno ako je kao na slici,cini mi se da je @komadara teko nesto zeznuo prosle godine.Prskao u toj fazi ako se ne varam i sve ,,spalio".Bolje on da odgovori.Ja nisam nikad isao bakar u tako kasnoj fazi krunicnih listica.Ja sam danas isprskao moj vocnjak ali nije ni blizu te faze,bar nece jos 10-15 dana.
 
Kod mene identična slika na M39, ispade da je i moj plac ran :D

Jel ta faza već kasno za plavo ulje pošto nisam stigao da prskam, a ostale sorte i ostalo voće još nisu ni blizu te faze? Tek sutra ili preksutra stižem da prskam...

Немој прскати. Спржићеш све цвјетне пупољке. Ако будеш баш купао могу да настрадају и остали пупољци. Ја сам прошле године једну кајсију оставио непопрскану и родила је добро. Опршћи оне винчанске руже јер претпостављам да нису толико кренуле.

- - - - - - - - - -

Ја сам јуче успио да попрскам кајсије, брескве, шљиве и крушке. Остале ми само јабуке. Аурору, томкот и једну мађарску најбољу нисам прскао јер су као на сликама које сам поставио.
На роксани се већ види благо бубрење, док се НС родна још држи.
 
Nazad
Vrh