Kada niste u traktoru, vozite

Moze i sa nekim šampionom što dobro peni u vodi, malo jaču koncentracija i ostaviti malo da povuče , i biće podmazano. Može i sa fairy-jem, deterdžent za posuđe. Ili kupiti te silikon sprejeve...
 
Da li postoji mogucnost da se u svojoj opstini registruje vozilo cije su tablice i vlasnik iz druge opstine?
Ako jeste sta je potrebno od papira?
 
Ajde obijasni malo šta konkretno misliš,da li misliš da ga regitruješ na njegovo ime ili da preneseš na sebe
 
Da li postoji mogucnost da se u svojoj opstini registruje vozilo cije su tablice i vlasnik iz druge opstine?
Ako jeste sta je potrebno od papira?
На његово име у твојој општини да се региструје, неможе.....на његово име у његовој општини да се региструје, све папире да урадиш у твојој општини али да гласе на њега, може.....на његово име у његовој општини да се региструје, може

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Izvinjenje za lose formulisano pitanje.Da,hteo bih zavrsiti sve sto je moguce u svojoj opstini,a onda poslati papire vlasniku.
Hvala na odgovorima.
 
Petrovcani su ti jaki prijatelju :osmeh: oni kad ne voze traktor voze 2 ferarija u isto vreme-jedan drze pod dlanovima a drugi je na suvozacevo mesto::namigivanje::
 
Nisam baš siguran da može sve da odradi u svojoj opštini pa da mu pošalje da registruje u njegovoj opštini jer mislim da nisu u svim opštinama iste takse
 
Nisam baš siguran da može sve da odradi u svojoj opštini pa da mu pošalje da registruje u njegovoj opštini jer mislim da nisu u svim opštinama iste takse
Нису, зато се уплаћује на број од општине где се региструје.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Sezona je zamene guma pa da malo pisemo o tome.Sta mislite kakve su gume za sve sezone ili ti kako ih krste M+S.Valja li to ili bi ipak trebalo kupiti posebno letnje,a posebno zimske gume.Trebao bih sad da kupim zimske pa se dvoumim da li da uzmem te M+S.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
 
M+С и гуме за све сезоне нису исто. Зависи од потреба возача. Ако се вози само по асфалту онда све сезоне. А ако се силази са асфалта земљани путеви и снег онда само м+с. Пишем из искуства сава ескимо с-3 и пре ње с-2 блато снег орање... Само иде

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Sezona je zamene guma pa da malo pisemo o tome.Sta mislite kakve su gume za sve sezone ili ti kako ih krste M+S.Valja li to ili bi ipak trebalo kupiti posebno letnje,a posebno zimske gume.Trebao bih sad da kupim zimske pa se dvoumim da li da uzmem te M+S.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 pomoću Tapatoka
M+S nose sve gume koje imaju MS geometriju sare.M+S koji uz sebe ima i simbol pahuljice su cisto zimske gume,i letnja guma ako ima odgovarajucu geometriju sare moze da nosi oznaku MS, ali u mnogim zemljama takva guma nije legalna za voznju zimi tj ne smatra se zimskom gumom niti all season sto i nije jer joj je sirovinski sastav takav.All season je pipava stvar i koliko para toliko muzike.Jeftinije all season su mahom klasicne zimske gume sa dotadim kanalima da lice i na letnje, a sirovina je klasicna kao kod zimskih i od njih slaba vajda leti i trose se kao lude.

Ako hoces all season gume onda za sad ti je jedini izbor Miselin CC sve ostalo je cist marketing.
 
Davno sam imao kumho gume koje su na sebi imale 4 znaka ,tj za sva godišnja doba i bile su baš dugotrajne.
 
Имао сам и такве гуме, знак пахуље у троуглу. Веома бучне на асфалту. Возио сам их само зими.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ciste zimske i da su dobre jesu extra stvar ali leti bruje,trose se vise,trap se vise trosi,vise se trese, sastav je drugi i nije im toliko paznje posveceno da proizvode lep i tih zvuk u voznji kao letnje ili letnje visokih performansi-mislim da imaju kao trkacku zastavu simbol sa strane....mada i pored sto su skupe ni ne proizvode se u manjim dimenzijama.Zaboravih za zimske da imaju veci otpor kotrljanja te i vise trose.
 
Nazad
Vrh