Kada niste u traktoru, vozite

pa odkud ovakav znak,zar u njih nije kao u honde samo iskrivljeno....a potsetio me na micubisi al vidim nije njegov znak na njemu..zombie budi spreman i na dosta vecu carinu i na potrosnju za razliku od fiata:ppozdrav:
 
Model je Galoper... U mom selu je bio jedan 2.4 dizel... Vlasnik se dobro napatio sa njim i jedva ga prodao.. Mozda je imao neki problem ali stalno mu je lomio klackalice i krivio ventile...
 
@NA


Dobar :)

Ma ne mora to biti Galloper, razmatram i druga auta. Najvjerovatnije će to biti Hyundai Santa Fe sa 2.0 ili 2.2 dizel motorom mada maštam o aždaji kao što je Jeep Grand Cherokee sa 4.0 motorom i plinom...mada nema šanse da to uzmem.
 
@NA


Dobar :)

Ma ne mora to biti Galloper, razmatram i druga auta. Najvjerovatnije će to biti Hyundai Santa Fe sa 2.0 ili 2.2 dizel motorom mada maštam o aždaji kao što je Jeep Grand Cherokee sa 4.0 motorom i plinom...mada nema šanse da to uzmem.


Jeep Grand Cherokee sa 4.0 to je masina!!!!!! Kad pogledam oglase koja masina moze da se uzme za ne tako velike pare ali kad pitam kolika je registracija,da se onesvestim...
 
zombie_666
ovaj galoper je dosta dobar terenac,poznajem osobu koja ga vozi sigurno 10 tak godina,motor dizel oko 3l,ja onako iz zezancije kolko trosi,odgovor je bio kolko hoces,nikad ispod 13-14l,jest da je osoba parali pa je to tolko ni ne zanima,sad sto kazu nije sav trosak u potrosnji,treba uzeti u obzir registraciju,pa recimo mjenjanje guma koja je nova sigurno kolko ja(a i vecina) platim 4 gume,pa recimo odrzavanje i td..
 
moj mitsubishi l200 trosi na otvorenom na 80km/h 8 lit. u gradu 12lit
pod blokadama 20lit
jedna guma je 16000din.
registracija 13000din
 
kada nisam u traktoru vozim.

y1y-201301.jpg
[/URL][/IMG]
2aj-201301.jpg
[/URL][/IMG]

psf-201301.jpg
[/URL][/IMG]
1s2-201301.jpg
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh