Kada niste u traktoru, vozite

jel tog pajera vozio neki sa onim malim helikopterima
 
Uvezen iz italije kad je bila ona registracija na kosovo pa se prebacivalo 2006 godine Morao je da ide u CMV na utvrdivanje motora zato sto u nemavkim katalozima ne postoji auto sa tim motorom .Taj motor se samo radio za Italijansko trziste,::sramota::103 kw izvini greska
 
oj045y.jpg
6944fm.jpg
2cmqiaf.jpg
Kada nisam u traktoru vozim Audi a6 1.9tdi 95. godiste
view3.php
view3.php
view3.php
 
Poslednja izmena:
Jeste Honda Accord 220 kubika. Zadivila me kako vuce posnegu. Mozda je to zbog guma jer sam stavio Michelin , ali nemora da znaci i moja zena ima na njenu Hondu Civik iste gume , ali nije tako dobra u vuci po snegu.
 
Reci mi vec kad ppominjes da su jeftina cujem da su Francuzi ,Italijani ,i Holandjani aljkavi kad su kola pred prodaju i da su kod njih dosta jeftinija .Dok u Svajcarskoj nije tako i Austriji i Nemackoj tamo su ipak malo skuplja zato malo redje ovi na auto placeve i doteruju bas odatle .Ali opet merilo glavno kod njih je predjena kilometraza i kod njih nema lazi i prevare tj em ih nezanima to da rade em su strogi zakoni a posle to ovi nasi koriste pa vracaju kilometraze i sa kolima bude ta prica tipa baba i deda isli nedeljom u crkvu sa njima . Kakva je situacija tamo za kola preko 8 godina ?? Koliko se krecu primer ove lagune 2003-2004 godiste dizelke ajde posto sam njih gledo a ima ih sa svih krajeva ih dovlace cisto da vidim koliko se ogradjuju !!
 
Nazad
Vrh