Kada niste u traktoru, vozite

Ljudi cuo sam na tv neki dan :Bog na nebu mecka na zemlji:jel vazi to i kod nas?
 
E ja sam jos bolji sa dva auta jedva 15 hiljada za godinu dana.Da nemaovih sopingtura tipa metro tempo dis,ili obilazak poslovnih partnera tj doktora bilo bi 5 hiljada.
 
E ja sam jos bolji sa dva auta jedva 15 hiljada za godinu dana.Da nemaovih sopingtura tipa metro tempo dis,ili obilazak poslovnih partnera tj doktora bilo bi 5 hiljada.
Druze tako i ja prelazim, izmedju 15 i 20 hiljada, napisao sam maksimum 20 hiljada godisnje, Za tri nepune godine presao sam 50 000 zaista nemam potrebe da provodim ceo dan u automobilu.
 
Poslednja izmena:
eee kolege,ja prve god kad sam polozio,dobio odmah svoje auto i spucam za godinu dana oko 60 000 km,nema gde me nije bilo,a svako vece se islo negde...:Dod juzne Srbije do Subotice pa ovamo do Slovenije..:DDD
 
Ja godisnje oko 12-15k predjem. Po gradu idem busom, jer brze stignem nego autom kad je spic. Sledeci problem je mesto za parikiranje u centru.
 
I to si u pravu Bojceticu ,ali sto puta sam poludeo krenem busom pa guzva u busu ,pa razni mirisi u letnje doba pa treba da svracas na x mesta pa sto puta presedaj i kucaj bus plus jednostavno jeftinije ici kolima nego busom.
 
Kolima je ok kad ides u Sremcicu, ali po centru mi se desilo da se vozam 10min jer NEMA mesta za parking :sta: Onda se parkiram 2 ulice od mesta gde treba da odem na 10min, platim parking 30-40din + pdv. Kolima idem uvece kad slabo idu busevi ili kad idem daleko, a po centru samo busom.
 
Yugo 45 :ppozdrav:

yugo-45-koral-junior-slika-18154886.jpg
 
Uf imo sam davno jednu takvu alu od 3-4 godine kako je bio kod mene samo vodenu pumpu i jedan par sijalica sto sam zamenio i naravno redovni servis da i bravu.A sto se tice plina bio je neprikosnoven na dvoristu mi stajo malo sam sipo vode na rasprskivac i upali bez vecih problema .Nego nije za duze relacije nije za voznju preko 80 itd inace imam prijatna iskustva sto za 55 nemogu reci.
 
Ja sam na zalost sa novim "stojadinom" imao muke. Jedna od muka je bila kada mi je na 11000 km. iscupao sponu. Sreca pa nisam vozio brzo zbog loseg puta, ne vise od 30 km na sat. U autu mi je bla cerka i supruga. Od tada zastavina vozila ne mogu da svarim ali tog stojadina sam jos vozao.
 
Da nastavim. Pre stojadina imao sam 125 P novog,i tu sam propisao krv. Na nekih 15000 mi je prosvirao klip kao da ga je neko burgijom od 5 mm prosvirao odozgo. Iskakala mu ramena, probijao lancem deklu zalepi termostat pa se pregreje i prolupa i ko zna sta jos. Pri najmanjem snegu okretao se na putu i zaglavljivao. Pre 125 P sam vozio ficu 1966 god i to je bio savrsen auto. Kupili ga moji roditelji novoga a mene je sluzio do 1998 savrseno, kada ga je otac prodao posto smo kupili nesretnog 125 1977 god. i izdrzao je do 1984 kada smo kupili pomenutog stojadina.
 
Nazad
Vrh