Kada niste u traktoru, vozite

Kad je vec prica ko bi sta, ja bi naj radije volva v 70 malo mladju seriju 2001-2005,motor D5 163 hp,luksuz i udobnost na vrhuncu a jeftiniji od mercedesa,audia i bmw,.a trenutno vozam vektra b karavan 2.0 dti s kojom sam prezadovoljan s obzirom na torturu koju prezivljava(vise je teretno nego putnicko)
 
983.jpg
983.jpg
fiat marea 2002 god 1.9 jtd 130000 za sad da ne cuje zlo lepo sluzi
982.jpg
 
To je vaš izbor.Imao sam i imam jaje 1.8 S benzin bio sam prezadovoljan dok se nešto nije poremetilo sa strujom.Ubacimo mu 1.6 TD i dan danas ide odlično,lepo služi ali sam u međuvremenu uzeo C4 2.3 E jer benzinac je benzinac.
 
Ja jutros jedva upalio auto. Seat kordoba 1.9 gt tdi 211000km . I odma sam po podne kupio grejace 4 komada ravno 100f =84e sutra pre startovanja cu da ih zamenim.
 
Prava cena im je 36f komad , ali ja kupujem kod jednog siptara i on mi pravi i do 40% popust jer sam njegova musterija. Inace ako bi otiso kod svajcarca onda sam ga tek naj..
 
To mi poznato,moj tast sav sretan doneo sve delove za veliki servis na fordu mondeu 97 godište 600 chf.ideo kaže mi da
Kad je majstor video kaže da kod nas ne bi izašlo ni 20 hiljada.Baš sam bio besan!!
 
Ja sam prosle god kupio za sejata sve kod nas . I delovi su prava sitnica , ali pumpa za vodu mi izdrzala samo 20 000km . sad ima 2 varijante . Ili pumpa nije bila dobra ili majstor nije dobro postavio. Mozda je previse stego kajis , a stari dihtung nije ni skinuo , samo je stavio silikon i stavio drugi dihtung , pa pumpu . tako da se nisu ni remenice tacno gadjale. Doduse diskovi i plocice sto sam u srbiju kupio , nisu se uopste lose pokazali. Ali majstori su me razocarali.
 
Nazad
Vrh