Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

to je "tenk"među terncima, 4,2 litrića nije zajebancija,potrosnja ovisi od vozaca tj kolko mu je noga teska, al i tih 600€ za regisrtraciju sto je puno puno je
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

kazner
jes masina nema sta,ima jeben zvuk,lijepo i ubrzava nije niimalo trom na putu,na autoputu sam ga vozio 160kmh ko sale je to postigo,samo ne moze vise ogranicen,skupi su i djelovi,mada ova masina jes kvalitetna pa i nema sta da se mjenja,jedino mjenjanje ulja,ako ces castrol sipati zamjena ulja ce te izaci 90evra jbg u njega staje 9.5 litara ulja, jes registracija skupa ali ne moze jare i pare
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ma probaj ti njemu ugraditi nazad hidrauliku,stavi gume traktorske pa malu u oranje nek i on sta zaradi :D,ovako ti smao trosi ::novac::
ma ti modeli su i napravljeni da traju i traju,jer da ne valjaju ne bi ga vozali po africi,egiptu,emiratima
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

axa mogo bi tri glave vuci ko sale :haha: :haha: :haha:
da u africi za drugi nece da cuju samo nissan patrol
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Renault Laguna 1.9 dci 88kw ili 120 ks 6 brzina 2004 godiste....od opreme sve sem senzora za svetlo ,ful koze (ima polu kozu), senzora za parkiranje i ESP-a .

x7toy.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@dragan18
Lep auto. Laguna je odlican auto. Jako udoban i prostran. Ako se moze znati koliko ::novac:: te kostala (moze i na pp). Ja planiram nesto malo manje (Astra, Megane) ali slicnog godista. :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

jbg i meni se svidjaju lagune i slicna auta,komforna startna,ali fa ga **greška i ta elektronika,nemozes ulje promjeniti bez servisa,kod mene popni uz brdo odrvni,zavrni,naspi i sibaj dalje
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

MATRIX je napisao(la):
pa sta je ovo ljudi niko dzipa nema
aj nisam nesto u traktoru stalno,bavim se poljoprivredom onako hobi
a inace vozamo Nissan Patrol 4.2d 1996 god na satu 260000, a kod sfora sam se raspitivo i kazu da su kod njih bilo i sa predjenih milion i po kilometara,kazu bez generalke motora,registracija skupa 600evra, ne trosi puno ako se vozi normalno, ako se cepa i divlja sa njim oce potrosnja daleko da ode,po terenu oko 15 litara dizela
2qtwh3b.jpg

4.2 motor je odlican,puno bolji od 2.8d...imas koju slikicu iznutra?i mi vozamo patrola 3.0d
novi-foto_6987386_17416884_18330382.jpg


novi-foto_6987386_17416884_18400070.jpg


ako se jaaako pazi,moze se izvuc sa 10-tak litara potrosnje...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja vozim tomos automatik,apn s cilindrom od t15 i fergazerom,onda tomos atx,paa aprilija rs 50 s kitom od 80ccm,pa same laser 90 turbo,zetor 4911,bmw 320d nažalost samo 136 konja i kia pride 1.3 za poljske potrebe dok je zima pa da nejdem s atx-om
inače još nisam punoljetan pa se baš ne švercam s autima po cesti nego samo na vrt i po polju s kiom idem
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ford Mondeo 2.0 tdci 140KS 2009. god




i teretni program Crafter 2.5tdi 2009. god



Citroen Berlingo 1.9 2003 god.

 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Svi kukate kako je poljoprivreda spala na niske grane,
a većina vozite "bijesna" ili što bismo mi u Bosni rekli MRAK auta,da bi vam i poltičari mogli zavidjeti.
:haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh