Kada niste u traktoru, vozite

Imam ja, nije los auto, motori su perfektni, udoban auto bas bas, a mane po meni ne ide nista posebno nije startna, mislim da je kriv menjac jer su brzine predugacke..

Da gledao sam na auto dati,insignia od 163ks ima losi start od mog pasata 1.9tdi 130ks.
Planiram da menjam auto,uzeo bi opet pasata ili Superb,ali za iste pare Insigniu mozes uzeti 3-4 godine mladju. Pa me to zainteresovalo.
 
Svi motori koji su ispod 2.0 nisu Mercedesovi motori, nego motori od Renoa.. Jednostavno im se ne isplati da prave male motore. Ovo znam zato gdje sam sad ovdje u Njemackoj 90% koje znam rade u Mercedesu..
 
W213 нема те мале дизел моторе. најмањи дизел мотор који се добија је добри стари 1991цм3 у е200д и у е220д....

- - - - - - - - - -

тако да се ко има лове вишка исплати купити сада нови е220д јер има мањи мотор, па је регистрација ту негде око 35000 динара, за разлику код овоих старит 2,2 дизела ди је регистрација 56000 динара, ја платио пре неки дан када сам регистровао моју е класу..
 
имам каталог од пре пар недеља, када сам био на сервису код мимозе, узео онако реда ради да видим новитете, кад оно има шта да се види од дизела само три модела и то e200д и е220д са 1,9 мотором и е350д са 2,9 и то је то...

ал зато ц класица има те мање моторе, б и а се подразуемва.....
 
Mislim da imaju vise oznaka motora a isto imaju 130hp...ja imam 1.9 tdi 96kw AWX pa reko da nemas mozda ti isti.
 
Prva tri slova u saobraćajnoj u broju motora , u državama ukojima piše broj motora , da ima i na naljepnici u gepeku i na istoj naljepnici u servisnoj knigi , a i na bloku motora.
 
Nisam bio siguran ali To:) revizija b5...,ima i on te vw bolesti...pojaseve,menjac gde bi voleo lepsi hod,centralna brava sto su komentarisali probudi komsiluk,el.podizaci bucni i blokiraju(dok kod drugarove stare 190-ice rade kao secer i ver.nikad nije dirao) climatronik bucan,grejaci sedista losi,farovi nisu nesto posebno...
 
Sameova c klasa je bas lep auto..
Mercedes je c,e,i s klasa..ostalo su konfekcijski brojevi,ine treba ni da imaju male i jeftine motore,ko hoce mali i jeftiniji auto za to postoje druge marke..
 
Sameova c klasa je bas lep auto..
Mercedes je c,e,i s klasa..ostalo su konfekcijski brojevi,ine treba ni da imaju male i jeftine motore,ko hoce mali i jeftiniji auto za to postoje druge marke..

Ne razumem se nesto puno u mercedes-a ali vozio sam se u A klasi mislim da je 160-odavno bilo...ne deluje kao da je mecka uopste nema taj ``vao`` faktor...a i mecka je pametno odradila raspodelu,e klasa naspram c klase je vrv duza vece medjuosovinsko rastojanje,interesantnije odradjen interijer a naspram nje s klasa koja nudi najveci luksuz jos bolje oslanjanje, kvalitet koze iako sigurno mozes u c ili e da platis ovde je daleko boljeg kvaliteta-lepsi savovi i sl...+ jos bolja zvucna izolacija-dobijas sto platis u principu:)
 
Sameova c klasa je bas lep auto..
Mercedes je c,e,i s klasa..ostalo su konfekcijski brojevi,ine treba ni da imaju male i jeftine motore,ko hoce mali i jeftiniji auto za to postoje druge marke..
I G klasa. Slazem se u potpunosti. Ovi mali su tu kako bi privukli kupce u klasi gradskih automobila. Isto tako je i u suv segmentu gde bukvalno svi brendovi imaju svog predstanika.
 
Nazad
Vrh