John Deere

Dali zna neko gde bih mogao naci prednju felnu za jd 2056 inace guma je 650-75-32 pozz
 
Drugari zna li neko kolko staje ulje u motoru za john deere 955 i 952 treba da menjam,pa ne znam koliko da narucim,a dosad nisam menjao.
 
I danas se malo radilo:
ssl21510.jpg
ssl21511.jpg
ssl21513.jpg
ssl21516.jpg
ssl21517.jpg
 
Jel, moguće je.Nisam u toku pošto direktor vozi i pravi spisak, a ja samo radim.To je izrabljivanje prolaterijata od strane avangarde radničke klase.
 
Zamena korpe na John Deere kombajnu.Na svu sreću pa nisam ja radio nego sam se zanimao oko varijatora vožnje.
ssl21662.jpg
ssl21663.jpg
ssl21665.jpg
 
Drugari zna li neko kolko staje ulje u motoru za john deere 955 i 952 treba da menjam,pa ne znam koliko da narucim,a dosad nisam menjao.


Pozdrav.
Na 955 je motor sa 6 cilindara,a na 952 je 4cil.turbo,pa nisam siguran da ide isto ulje.
U 955 mislim da ne ide vise od 10l ulja.(moje misljenje)
 
da li neko zna nesto o kombajnu jd 730,burazer naso neki u oglasima jeste da je stariji 66-to god za 3000 evra pa reko da pitam da li vredi te pare ima ga u polovnim automobilima dobro dosao je svaki komentar jer je burazer bas zagrejan za njega i hteo bi da ode da ga pogledamo ali ako nije vredno tih para da ne bijemo put za dzebe jer se nalazi u martonosu,sa slike po meni deluje da se dugo prodaje...
 
Ja imam JD 730 i JD 955.
730 je veliki kombajn,moćan,5 slamotresa,130 dob,heder 4.20(kod mene),motor perkins 6 cilindara,menjač 4 brzine,nije komlikovan,može puno da uradi za dan.
Taj je nije skup ali loše izgleda,verovatno treba da se uloži u njega.
Najbolje je da pogledaš...
 
I konacno stigao kuci jd adapter 443,jos jednom se zahvaljujem clanu Jbrtka
33ayv0p.jpg

x1125s.jpg

2rw10ck.jpg

k3kq9v.jpg

2yv81hk.jpg

sad je problem naci ili napraviti kukuruznu korpu i blinde za jd 955
 
Dobar ti je adapter,neka te dobro služi!:osmeh:
Blinde nije problem napraviti,jedino korpu,ali sam čuo da treba da se menjaju i sita.
Ja sam uzeo Geringhoff,4 reda sa tarupom,tako da sad imamo isti problem.
koliko je bio,ako nije tajna??
Pozdrav!
 
Nazad
Vrh