John Deere

Dobar ti je adapter,neka te dobro služi!:osmeh:
Blinde nije problem napraviti,jedino korpu,ali sam čuo da treba da se menjaju i sita.
Ja sam uzeo Geringhoff,4 reda sa tarupom,tako da sad imamo isti problem.
koliko je bio,ako nije tajna??
Pozdrav!
Ravno sam ga platio 3000,da nije taj tvoj adapter bio sad u rumi na vasaru?
 
pa dobar je i on,malo ces morati prepravljati za prikljucak ali to nista strasno.Nego mene brine kukuruzna korpa,od sta da je skarabudzim?Mi smo pricali na vasaru ako se secas,bio sam u sivoj dukserici.
 
Poslednja izmena:
@pujol ja sma na mercatora htio nabit od zmaja adapter prosjec ulaz, ali korpa je problem bila jedna firma kod nas slak komerc mi je reko da mi može napravit korpu ali cijena te korpe je bila skuplja od adaptera, mislim oko 1300€ da je trazio za korpu i onda sam odusto previse mi je to bilo.
 
pa dobar je i on,malo ces morati prepravljati za prikljucak ali to nista strasno.Nego mene brine kukuruzna korpa,od sta da je skarabudzim?Mi smo pricali na vasaru ako se secas,bio sam u sivoj dukserici.


Ima neka firma u bečeju što prave korpe, podbubanj, e sad za koje sve kombajne neznam...
 
izvini na odgovor ali ja mislim sam cuo da ima skupe a da ne valjaju
a jevtine a da valjaju neznam
 
Evo i mog 975 ugradili smo mu pre dve godine mercedesov motor om 352 A uradjena generalna,posto nam se dzondirov motor nije uklapao sa potrosnjom a i imali smo sa istim motorom problema pa smo resili da ugradimo mercedes,inace kombajn ima 5 slamotresa 4 tone bunker 4.2metra kosu sad je jako mali potrosac ipak je mecka mecka :d imate ga i u oglasima,trenutno je visak :D
fotografija-0036.jpg
 
pa dobar je i on,malo ces morati prepravljati za prikljucak ali to nista strasno.Nego mene brine kukuruzna korpa,od sta da je skarabudzim?Mi smo pricali na vasaru ako se secas,bio sam u sivoj dukserici.

Sećam se...
Ja ću da vidim da nabavim orginalnu,ako naleti nešto javiću.
 
Pozdrav svim članovima,imam JD-a 630 na kom je crkla pumpa za hidrauliku,kupio sam polovnu od ZMAJA internacional i uz nju sigurnosni ventil i ventil stalnog protoka.Interesuje me kako da spojim ovu pumpu i da li je moguće to izvesti,da sve funkcioniše.Ako neko neko ima neko rešenje da mi pomogne nekim crtežom ili objašnjenjem.
 
Nazad
Vrh