John Deere

Bilo je i juče posla, ali gazda ima šupu pa nismo kisnuli:
ssl21906.jpg
ssl21907.jpg
 
POZDRAV svima!imao sam do prosle godine jd 1188 stvarno dobar kombajn al je vec bio star pa sam kupio spre dva meseca jd 2258 uvezao iz madjarske 98 godiste extra ocuvan isti heder kao 1188 4,85m,5 slamotresa...ima li neko iskustva i da mi nest vise kaze za 2258
 
Poslednja izmena:
POZDRAV svima!imao sam do prosle godine jd 1188 stvarno dobar kombajn al je vec bio star pa sam kupio spre dva meseca jd 2258 uvezao iz madjarske 98 godiste extra ocuvan isti heder kao 1188 4,85m,5 slamotresa...probali smo ga u jecmu i za sada je vrh od kombajna.da li neko moze nesto vise da mi kaze o ovoj masini?hvala unapred
Nemoj se ljutiti ali tvoje pitanje od prilike glasi ovako: "Jeo sam extra dobar sladoled od cokolade i uzivao sam u njemu, a da me pri tom nije bolelo ni grlo ni stomak, ali me interesuje da mi kazete kakav je taj sladoled od cokolade"
Podatke za taj kombaj mozes naci na 100 mesta, sto u pisanoj sto u elektronskoj formi. O kvalitetu onoga sto je napravio JD je izlisno i pricati, a ucinak samog kombajna dosta zavisi od podessenosti istog, kao i do vozaca, uslova na terenu itd.
E sad ako je tvoj post napisan samo da bi se pohvalio da si imao dva ewtra konja u argeli i to je na mestu, ali onda fale slike da mi malo vidimo takve masine koje se retko vidjaju uzivo.
Svako dobro i nemoj sta zameriti :ppozdrav:
 
svaka cast za slike

- - - - - - - - - -

kako se postavljaju slike,nesto ne mogu da postavim sliku od mog kombajna
 
Lepa masinica ,jel imate kukuruzni adapter kako se ponasa u kukuruzu ? Koliki su vam ucinci ?
 
Video sam ga uživo kada je bio kod majstora koji mu je pravio kabinu.Odlično je očuvan ali je po meni jako mali kombajn.
 
Nazad
Vrh