John Deere

imaju jer oni , tj. taj Ziva on trguje sa JD kombajima.
 
Nerviraju me takve osobe. Rekao je meni da su svi kombajni koje sam ja njima pokaza skupi , kazu idu u F jer tamo su jeftiniji. Bili su po F. 3-4 dana i evo malopre su me pozvali i kazu da oce da kupe 2 JD koja sam im ja pokazao 955 i 630. Navodno da su i u F nasli 2 komada.
 
Tvoje cene i jesu paprene kako god da se okreneš.Ne mogu da shvatim da je malo zaraditi po jednom kombajnu 1000evra već hoćete Evro na Evro.E zato je sve više ljudi koji odu i sami sebi uvezu.Prodavcima kao tebi je cilj uvesti ono na šta će zarada biti najveća.Treba da se malo držiš logike da uvoziš dobre mašine što jeftinije kako bi ti neko bio više puta mušterija.Većina članova ovogo foruma zna da Googla pa im nije teško videti cene u okruženju.
 
  • Like
Reagovanja: 740
sve je moguce , ja sam cuo da u Francusku ima dobrih ljudi koji mnogo vole srbe i cim cuju da si iz Srbije odma ti daju kombajn, traktor i koju oces masinu dzabe , a ima po neko koji oce i put da finansira do Srbije.E ovde u Svajcarsku nema takvih dobrica koji placaju put , ali ima onih koji nam daju masine dzabe. Sad ima samo jedan problem: treba stici do ovde ili ici do Francuske.
 
Poslednja izmena:
mihalyocska,daj koju sliku da vidimo kako to iygleda!?U napred fala...:osmeh:
@seca izvini ali u zadnje vreme slabo imam vremena za forum a kad vec imam onda vec volje nemam od umora ali evo slike
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Gosn Panonstib, jel valja taj kombajn sta ?
Ili mu na 2500 rs kao na Claas-u "nestane" zupcanik na spirali sto tera lanac ovrsene mase ?
 
Skupo jeste,ali nesto fali ako je matoro?

Ne ume lepo da izvrsava masu?
Dajte ljudi,pa nije ni sve u lexionima i tucanima....
 
Ja sam mlađi od tog kombajna 3 godine.Mama i tata me štedeli ceo život.Sve češće me zabole leđa,noga.....nadam se da se razumemo.
 
Nazad
Vrh