John Deere

Možda jeste,možda nije.Ko zna.Ovde na forumu većina ljudi koji su imati Renault traktore ili su ih prodali ili ih prodaju.Znači da su zdravo dobri.
 
Sto se mene tice taj traktor mi toliko. Aozda vredî toliko , ali to je koperacija 2 razlicite marke. Gde da se nadje deo za njega, od opreme nema nista , pa koliko vidim nema ni kuku pozadi. Taj koji ga kupio za trgovinu taj je dobro trebao da zna sta kupuje , nije mu uopste trebalo da ga preplati i sad da ga ceni 18000e.
 
Taj traktor se pravi u istoj fabrici kao i Claas i Renault samo ih farbaju u razlicite boje i lepe ima drugacije nalepnice.
 
ima john deere koji ima istu masku kao zetor
3meg1utvum.jpg
john-deere-2400.jpg
john-deere-2800.jpg
sad neznam dalije i menjac i motor john deerov ili zetor?
 
Ja mislim da je sve Zetor ne secam se gde se tacno pisalo dal u ovoj temi ili u temi Zetor bas o ovim traktorima...
 
Evo jednog ljepotana, 2850. Veoma lijep traktor, imao sam priliku probati jedan prošle godine, fantastičan zvuk i brdo snage te prilično zanimljiv mjenjač

2ec3crk.jpg


i
usput i veoma lijep snimak oranja i zaoravanja velikog korova sa Kverneland plugomsa

 
Poslednja izmena:
Ma ide kao zmaj, jeste da nije duboko ali su to ipak tri poširoke brazde. Nema proklizavanja nikako a pada i snijeg, znači vlažno je a gume mu nisu baš neke. Ima masu od nekih 4 tone, možda radi pod blokadom?
 
Nazad
Vrh