John Deere

Gospodine @nikola94,
da li ste Vi pročitali uputstvo JD o dozvoljenoj kombinaciji pneumatika ili ste to radili proizvoljno.Postoji u uputstvu za upotrebu kombinacije koje su dozvoljene za montažu na taj traktor kako ne bi došlo do oštećanja transmisije.
 
nekoristim prednju vucu zato sto nije uskledjeno a serviseri kad su bili rekli su da nema problema samo da se nekoristi prednja vuca,a i netreba mi,a posao odradjuje vise nego dobro....:ppozdrav:
 
a nemas manji traktor za povrsinske poslove? sta li radis sa JD? koju sejalicu nosi i spartac?
trebao si uzeti original uzane tockove za taj traktor,tockovi od torpeda nisu predvidjeni za JD, a mogu tek da zamislim ako se slucajno ulkljuci prednja vuca,ode menjac u 3 lepe, a uzani tockovi ne kostaju puno a i nisu smesni kao ovi
 
Smesni su mozda manje nego ovi,ali ipak jesu,samo sto su papreni ko sam djavo,moj ujak ima sad cu potraziti sliku neku.
25303617533816815641449.jpg
25382317533802415281449.jpg
 
a nemas manji traktor za povrsinske poslove? sta li radis sa JD? koju sejalicu nosi i spartac?
trebao si uzeti original uzane tockove za taj traktor,tockovi od torpeda nisu predvidjeni za JD, a mogu tek da zamislim ako se slucajno ulkljuci prednja vuca,ode menjac u 3 lepe, a uzani tockovi ne kostaju puno a i nisu smesni kao ovi
kako moze slucajno da se ukljuci prednja vuca!?
 
Pa to je glavna stvar, samo nisu obratili pažnju na jedan disk, ali oni znaju pa ne vredi se ubedjivati da li može slučajno da se uključi i da nije automatska ......... chat je bolja tema. :osmeh:
 
pa zar nema jd automacko ukljucivanje p.v cim zadnji tockovi proklizu?

Koliko ja znam to nema niti jedan novi model a 99% sam siguran da nemaju ni stariji modeli, neka me netko ispravi ako griješim.
P.V. se na 6330 automatski uključi samo prilikom kočenja ( moraju obje papučice biti stisnite ako su razdvojene onda ne pali )
 
a dali se to moze iskljuciti? kako onda ovaj jd sa uzanim tockovima od torpeda koci kad nema usladjen prenos? rucnom kocnicom ili?
 
Nazad
Vrh