John Deere

Lep izgleda dok stoji al kad se kreće dimi ko lud i to u transportu sa 2 zmajevke i sa plugom sa 3 brazde dok ore to je da se čovek ubije moj drug ima 4440 sa četiri brazde tolko dimi da kad gledaš pomisliš da će da mu izleti klip iz motora ko vatromet a vozi sporo u oranju maksimalna brzina kojom ide je 8 kmh sa plugom od 4 brazde
 
Crno al u kabini se ne ČUJE motor da se muči ili pored njega al kad gledaš kolko dimi nije normalno jedno 5 sam ga šlepo do kuće jer mu crkla lamela i još neki deo sa kojim je imo problema jer jedno vreme nije mogo da skrene udesno taj traktor od mog druga sad ima skinutu masku jer se brzo ugreje motor a kazao mu ja da ga pere sa faminom i puromatom i dalje isto tako hoće da ga proda samo da skupi pare za neki bolji traktor.
 
Pranje mu ništa neće pomoći.Treba da se pogleda u čemu je problem jer voziti ga tako nije nikakvo rešenje.
 
I ja vec par dana hocu da ga pitam pa zaboravim. Nadam se da ćeš nas obradovati sa mnogo detaljnih slika, ipak je to baš veliki i lijep traktor.
 
Pa nije Vukajlija bas precizno dao objasnjenje, ovaj prvi glas "o" se gubi u izgovoru ili je jedva cujan.
 
Da ali po tim slengovima ispade da je taj JD dobar ,a u suštini on žešća drešina.Nešto tu ne štima.
 
Kod nas se to naopako najcesce kombinuje sa zlom, pa se dobije zlo i naopako. To vam je u prevodu najgore od najgoreg.
 
Ako je to tebi dobro kako on sa 140 ks vuko 3 brazde zimus a dubina mu bila 25 cm jer kad tero dublje otišla lamela i još se mučio a moj drug sa Massey ferguson 3125 je vuko 3 brazde 9 kmh odmah pored njegove parcele a taj traktor MF ima samo 120 ks a JD 140 ks + što MF je orao dublje 35 cm i nije se mučio sad reci ti meni kako je dobar????
 
Nazad
Vrh