John Deere

mozda neka ova ti odgovara
http://www.thermogold.co.rs/ralkarta.html
podaci su preuzeti sa interneta

E-Mail an User John Deere Farbe
Ich habe unterschiedliche Angaben gefunden zu den RAL Farben....

(1)

John Deere gelb..........ca. RAL 1018 John Deere grün..........ca. RAL 6010


(2)

Das typische John Deere - grün entspricht dem RAL - Farbton:

RAL 6002, Laubgrün.

Die Felgen sind in dem Gelbton

RAL 1021, Rapsgelb oder bei manchen helleren Varianten auch in

RAL 1018, Zinkgelb gehalten


Nach meiner persönlichen Einschätzung passt - bei meinem 310S - die Kombination 6002/1021 am Besten.
prevod preko googla
Е-маил кориснику Јохн Деере боји
Нашао сам различите информације о РАЛ боје ....

(1)

Јохн Деере жута .......... око РАЛ 1018 зелено Јохн Деере .......... око РАЛ 6010


(2)

Типичан Јохн Деере - Зелена одговара РАЛ - боја:

РАЛ 6002, сива лишће.

Фелне су у жуте нијансе

РАЛ 1021 Силовање жута или светлије у неким варијацијама у

РАЛ 1018 цинк жута одржан
http://www.tooled-up.com/artwork/ProdPDF/RUS2 COLOUR CHART.pdf
 
danas sam bio u almex i izmedju kombajna spazio sam JD 8330 sakriven da nebruka clasaa..a niko nije bio tu da ga pitam dali je na prodaju...ako neko ide neka obrati paznju...:DDDD
 
Za svaku marku auta i model oni u farbari imaju blokcic sa karticama tako da ta pica "Lako cemo napraviti samo donesi" ne pije vodu ako nema paletu JD boja,isto tako moze i djuture da smucka.
Ovo znam provereno.
 
Ganga nam može pomoći što se tiče boje on je farbao onu rakovicu "ganga dere" .
GANGA javite se!
GANGA se javlja po zapovesti, što se tiče farbe poučen iskustvom ranijih farbanja a vidim i ode se spominje lako ćemo e pa nije baš tako. Ako hoćete da ofarbate a ne zafarbate morate se pridržavati pravila koja se daju za tip farbe i tako redom, ja sam boju skinuo direktno sa traktora koji se nalazio u carinskoj zoni a to je radio da nebude sad reklama Gabika iz Kaća koji ima instrument za očitavanje farbe itd. kod njega sam i uzeo sve što je trebalo i uradio kako je valjalo, čak sam i kad sam radio kombajn kod njega uzeo sve i da vam kažem tačno znam gde se nisam pidržavao potrebnog uputstva došlo je do skidanja farbe ali kažem mojom greškom, naravno kvalitetna farba-boja košta i to bogami dosta moglo je i jeftinije ali na vama je izbor kvaliteta, po meni za traktor vredi uzeti što kvalitetniju boju ali kod proverenih prodavaca još jednom kada kažu lako ćemo ja bih se odmah okrenuo i otišao kao i danas kada sam kupovao jedno glodalo u kutiji od Metaba stavili wobihaus glodalo sa napomenom da je vrhunsko glodalo i verovatno po toj ceni neću naći nigde i nisam našao po toj ceni već isto tako desetrostruko niže bili su 100% u pravu.
 
Vjerovatno je, ali njuskalo ne dozvoljava da se napise cjena 1kn nego mora pisati neka "realna" cifra... najbolje nazvati i raspitati se. Drugacije nikako.
 
Niakd mi nece biti jasni prodavci koji kace te cene koje posle osporavaju, sta mu znaci da ga neko cima i zove a da posle obrazlaze da je to zapravo cena u evrima.
 
201209_10.jpg
malo da obnovimo temu....:DDD
 
Nazad
Vrh