John Deere

nekoliko stranica unazad pisano da M serija pravi u nemačkoj, ovde čitam "made in china", motor proizveden u francuskoj izgleda da JD M serija traktor "svih nacija" :haha:

IMG[img]
 
Tako je sa svim markama traktora.Mozda to rade da bi ostale fabrike opstale na trzistu zato se i vise njih udruzilo u jedog proizvodjaca
 
Sejira M se ne pravi u nemackoj ili u evropi sigurno jedino mozda motor a u to sumnjam,nego seria 5R se pravi u ''nemackoj'' ili u evropi.

Slikao sam moj i evo slike: sasija

1551g8z.jpg


prednji most mozda se nevidi MANHAIM (nemacka)

2uy0f2f.jpg


MOTOR

xn9clu.jpg



Topling


nzobw7.jpg


Felne nevidi se MADE IN ENGLAND

2vv2lv4.jpg




Takav je i seria 5R kao moj nije neki...kao seria M i one 5625...iz Turse i Mexika


A sto se tice Claasa stavicu u temu Claas
 
Kod nas tj u res trade-u osnovan model 5100M 41500+PDV.Nego zna li neko da li ce biti ove godine povracaj za meh.30-40%?
 
Ма поједине делове праве Кинези, Шпанци , Французи , Индијци , Једино је ИМТ осим мотора наш .Ови субвенционисани :haha:
 
Deni je napisao(la):
nekoliko stranica unazad pisano da M serija pravi u nemačkoj, ovde čitam "made in china", motor proizveden u francuskoj izgleda da JD M serija traktor "svih nacija" :haha:

JD tvornica motora se nalazi u FR opće poznata stvar.
 
pa i po meni......sutra cu da zovem da pitam dali je prodat i dali ima neki defekt ako je ok idem da ga vidim i ako mi odg. da ga uzmem ja mislim da je jeftin zato sto ga banka prodaje.....inace odlicno ce da zameni rusa pogotovo sto ima prednji utovarivac...prodam rusa i dodam jos 2 -3 hiljade i eto traktor za male pare i jaci i bolji!!! :cao:
 
Nazad
Vrh