John Deere

I kako ga je vukao ?


Premali mu je taj spremac i igrao se sa njim. Da je to moj traktor ja bi kupio za njega spremac od 6 m. Vlasnik ga je vozio na 2300 ( oko 10.5 km/h ) obrtaja sto je skroz besmisleno jer je zujao u prazno. Isao sam jedan krug sa njim i rekao mu da smanji obrtaje. Na 1700 obrtaja u vecoj brzini ga je vukao bez problema 11.5 km/h, mogao bi jos brze ali je oranje bilo neravno pa je skakao dosta.
 
Slikano danas u Djurdjinu kod Subotice Res-Trade odrzao prezentaciju sistema satelitskog navodjenja na traktorima 6430 Premium i 6630 vlasnika Maria Dulica
2urnlnq.jpg

15chnj4.jpg

2426jbp.jpg

161ds0h.jpg

2rom178.jpg

o5e2de.jpg

2rr0vfr.jpg

3144cx0.jpg
 
Meni puklo levo staklo na vratima u param parcad celo i zovem ja res trejd oni mi kazu nemaju staklo da idem u staklaru dda kupim al djavola staklo je pod uglom i sta ja sad da radim .....??
 
Kupite polocu tzv plexiglas ali da je hem.sastav polikarbonat,jako se tesko nalaze ali su odlicne jer nece da posupe kao onaj pre lexan-pleksiglas sto se koristio.
 
Koja je fora s tim da ti daju svoj traktor da ga vozis dok tvoj ne stigne ? Koja je njima korist od toga ? I kakav je taj traktor sto ti daju da se sluzis dok tvoj ne stigne?
 
ja sam stari kupac a i Ciric mi je rod a Ciric je sa gazdom Micom dobar ,zajedno drze titel,traktor je u dobrom stanju i sluzi za sad dobro,a kad vam kazem da ce mi i kombajn dati ako nestigne moj do zetve necete mi verovati jer su mi isto obecali...:DDD
 
Kupite polocu tzv plexiglas ali da je hem.sastav polikarbonat,jako se tesko nalaze ali su odlicne jer nece da posupe kao onaj pre lexan-pleksiglas sto se koristio.

hvala..i ja sam mislio pleksiglas ali znam da on pobeli ali znaci ako ima polikarbonit nece...pozdrav..
 
Jedina mana mu je sto je savitljiv,bar meni za sofer sajbu pa pod brisacem zna da se savija mada on ne radi od kad je radjeno oko instalacije,ovako vec 2 godine nije ni najmanje posupelo iako stoji na suncu celo leto a i zimi ga uhvati mraz na dvoristu.
Ako ga ne nadjete resicemo.
 
Važi!Valjda će me onda pustiti da udjem u kabinu kada vide da mogu sam da se popnem uz Vašu nesebičnu pomoć!
 
Nazad
Vrh