John Deere

......hvala puno nisam uzeo premium i nema prednju hidruliku od opreme ima (pomocno sediste,4 izvoda za kipovanje,dupla svetla nazad,radna svetla sa strane,amortizeri TLS,menjac 20+20,miselin gume + par uzanih guma za prednje tockove,10 tegova napred,150 kg nazad u tocka znaci 300 kg u oba i tu jos neke sitnice...) pozz

Doslo je do nekih promena od pre dan-dva :sta:
 
nikola94 je napisao(la):
pa johan deere 6330...110 ks :D..samo jos u ponedeljak treba da idem do ns da vidim dali mi odgovara rok isporuke zbog setve...inace uzimam 6630 137 ks taj moze da stigne polovinom marta....od ta tva 1 100% se uzima prednost ima 6330...

nikola94 je napisao(la):
ratarhr je napisao(la):
nikola94 je napisao(la):
pa johan deere 6330...110 ks :D..samo jos u ponedeljak treba da idem do ns da vidim dali mi odgovara rok isporuke zbog setve...inace uzimam 6630 137 ks taj moze da stigne polovinom marta....od ta tva 1 100% se uzima prednost ima 6330...
Svaka, ćast na izboru dal si uzeo Premium ili STD .. jel ima prednji hidraulik tako da svaka ti ćast sve najbolje sa traktorom nek zaradi boljeg .. :ppozdrav: :cao:
......hvala puno nisam uzeo premium i nema prednju hidruliku od opreme ima (pomocno sediste,4 izvoda za kipovanje,dupla svetla nazad,radna svetla sa strane,amortizeri TLS,menjac 20+20,miselin gume + par uzanih guma za prednje tockove,10 tegova napred,150 kg nazad u tocka znaci 300 kg u oba i tu jos neke sitnice...) pozz :D

nikola94 je napisao(la):
pa ovako radi se o traktoru jd 6330 (110ks) cena mu je 62.oooe + PDV.Od opreme ima aktivnu prednju osovinu TLS,menjac 24+24, 500kg tegova napred, po 110 kg tegova u svaki zadnji tocak,pojacanu hidrulika,sva radna svetla,klima,pojacani alternator,gume miselin zadnje 540 a prednje 460,pomocno sediste u kabini,6 izvoda za kipovanje..... i jos tu nekih sitnica...mislim da je traktor :D
Post je spojen: [time]1296512496[/time]
_________________________________________________
Aj sastavi jedan traktor pa nam javi koji je od ovih silnih.
 
nikola94 je napisao(la):
pa ovako radi se o traktoru jd 6330 (110ks) cena mu je 62.oooe + PDV.Od opreme ima aktivnu prednju osovinu TLS,menjac 24+24, 500kg tegova napred, po 110 kg tegova u svaki zadnji tocak,pojacanu hidrulika,sva radna svetla,klima,pojacani alternator,gume miselin zadnje 540 a prednje 460,pomocno sediste u kabini,6 izvoda za kipovanje..... i jos tu nekih sitnica...mislim da je traktor :D

Skupo to kod vas, skupo, mene u HR toliko 6630 nije izašao, koliko su ti tls naplatili ?


btw* onaj 6330 što si stavio video je premium
 
nikola ilic je napisao(la):
igordulić
Taj john deere 6800 prodaje Đura iz Rume,možda i bude sad na vašaru,inače čovek samo njih uvozi iz Francuske i uvek ima dobru robu,taj traktor ima vrljave gume al je ovako čaša :cao:
Ma sve je to ok,ja kad sam ga zvao kaze on da je ovako lep i td a meni je bitnije da je "lep" iznutra motor i menjac.No sam kaze da ne zna koliko ima sati da se gubi sat,mozda je neki osigurac ili neko elektricno cudo.
Jednom prilikom sam imao dva dana kod mene 6810 sa prednjim utovarivacem 5.5m je dizao,radili smo dva dana sa njim,i kad je otkazao jedan osigurac sve se pobrkalo reverzer nece,pa nece da dize itd ali na kraju kad smo stavili nesto je pistili i stop pri paljenu pokazivalo,e sad vrag ce ga znat sta mu to znacilo.
Post je spojen: [time]1296545765[/time]
_________________________________________________
Ja se bojim da to nije jedan sto je bio sa demontiranom glavom motora,tamo je kostao 7000e,vrteo se po internetu,e sad nzm,kao da mi ostala ta slika u glavi.
 
Odg: John Deere 5R serija, razlike

da li itko zna jel razlika u modelima5080R,5090R,i 5100R jedino u softweru ili postoji još neka razlika u motoru ili mjenjaču npr.(pojačane stubline ili bregasta ili pojačani dijelovi mjenjača)Ako netko zna molim da odgovori.
 
nikola94 da li mozes da mi objasnis razliku izmedju tog 6330 sto si uzeo i 6330 premiuma, posto kazes da nisi uzeo premiuma, a vidim imas puno opreme ? :sta:
Post je spojen: [time]уторак, 08. фебруар 2011. 14:11:22 CST[/time]
_________________________________________________
igordulic je napisao(la):
slavko stajer 6115 profi brutalan traktor 57000+pdv sestak 115 ks plus bost iskoriscenje kardana jos 50% znaci 160 ks zarotodrljacu itd,puno opreme,al jbg nije jd ;) nebi bio toliko znacajan u selu :haha: :haha: :haha:
sedeo sam u tom traktoru u waitu 6115 , al je traktorcic ufff :D , zar nije to cetvratak, nesto mi kratak? :S
 
slavko91 je napisao(la):
nikola94 da li mozes da mi objasnis razliku izmedju tog 6330 sto si uzeo i 6330 premiuma, posto kazes da nisi uzeo premiuma, a vidim imas puno opreme ? :sta:

Razlika je u tome što premium ima više elektronike, drugačiju premium kabinu sa info monitorom te CR motor sa 4 ventila po cilindru dok STD ima 2 ventila po cilindru, i manje elektornike te samim time i manju cijenu.
Premium kao takav može imati nešto više opreme, npr. HMS i slično.
 
bećar je napisao(la):
slavko91 je napisao(la):
nikola94 da li mozes da mi objasnis razliku izmedju tog 6330 sto si uzeo i 6330 premiuma, posto kazes da nisi uzeo premiuma, a vidim imas puno opreme ? :sta:



Razlika je u tome što premium ima više elektronike, drugačiju premium kabinu sa info monitorom te CR motor sa 4 ventila po cilindru dok STD ima 2 ventila po cilindru, i manje elektornike te samim time i manju cijenu.
Premium kao takav može imati nešto više opreme, npr. HMS i slično.

Hvala becar! ::svaka cast:: ... al opet 62.oooe + PDV :haha: ? ? ? sta se sve drugo mozda i bolje moglo uzeti za te pare ... john deere ko da se od zlata pravi :haha:
 
slavko91

rekoh već, mene u HR moj 6630 ( 6 cil, sa max 137ks ) nije izašao toliko a ima više opreme nego gore spomenuti 6330. :sta:

Vjeruj mi, i drugi su približne cijene a neki i skuplji, imam više ponuda iz istog razdoblja, raznih marki tako da ne pričam bzvz.
 
bećar je napisao(la):
slavko91

rekoh već, mene u HR moj 6630 ( 6 cil, sa max 137ks ) nije izašao toliko a ima više opreme nego gore spomenuti 6330. :sta:

Vjeruj mi, i drugi su približne cijene a neki i skuplji, imam više ponuda iz istog razdoblja, raznih marki tako da ne pričam bzvz.
uu 6630 to je lep traktor :bravo: ... idi begaj ovo ti je Srbija kod nas nema nista realno :haha: bio sam ja kod vas Claasa gledao axosa 420, isto razlika u cenama bila koju hiljadu naspram cena kod nas ::lose:: ::lose:: , a jos ste imali i one akcije, axos , celtis
 
Nazad
Vrh