John Deere

"Nije sramota čitati" kako je napisao jedan uvaženi član ovog foruma.Traba se vratiti malo nazad i otkriti da je to JD 5725. :cao:
 
2q8oylc.jpg

na fax-u bila neka prezentacija masina, nisam mogao propustiti priliku da ne slikam, 5100M ... :cool:
 
zorancile je napisao(la):
Slavko, jel znaš koja mu je snaga i cena?
mislim da je ovo pitanje postavljeno meni ::namigivanje:: ... snaga je 100 ks, a cena 39-40000 + pdv mislim :cao: ... od opreme ima reverzer, klimu, menjac je obican, mislim da nema elektro hidrauliku ... sve u svemu solidan traktorcic, ali puno love :sta:
 
slavko91 je napisao(la):
zorancile je napisao(la):
Slavko, jel znaš koja mu je snaga i cena?
mislim da je ovo pitanje postavljeno meni ::namigivanje:: ... snaga je 100 ks, a cena 39-40000 + pdv mislim :cao: ... od opreme ima reverzer, klimu, menjac je obican, mislim da nema elektro hidrauliku ... sve u svemu solidan traktorcic, ali puno love :sta:
Pa moglo bi se reci....
 
Jaroslav85 je napisao(la):
Slazem se oko masine da je extra.A da li ima neko iskustva oko serije 5100M-G-R?
tek su ove godine stigli na nase trziste. Mislim da 5000R seriju ima institut u ns, ali nisam siguran, video sam neke slike setve u poljoprivredniku, s uzanim tockovima ... al ta 5000R serija je prica za sebe, ko premium 6000 :cool:
 
Da li neko zna gde mogu da nabavim automat za ukljucenje prednje vuce na John Deer-u 3130LS '87. godiste?
 
To je neka "ploca" u koju ulazi dzek.Iz Restrejda su rekli da to nevalja sve ostalo je uredu.
 
Gospodine @sremac88
pošto su već uradili defektažu zašto niste uzeli taj deo od RES TRADE.Postaviću sliku pa napišite koji je to deo da bi mogao da se nadje kataloški broj pa da vidimo. :cao:
t0rqlf.jpg
 
Ako će to rešiti problem prednje vuče ne treba žaliti para.Joj šta bi ja dao da moj Džon ima prednju.
 
panonstib je napisao(la):
Gospodine @sremac88
pošto su već uradili defektažu zašto niste uzeli taj deo od RES TRADE.Postaviću sliku pa napišite koji je to deo da bi mogao da se nadje kataloški broj pa da vidimo. :cao:
t0rqlf.jpg

Izgleda kao deo iznad broja 7 isto tako ulazi samo jedan džek.
Nije problem u novcu već je problem što u Restrejdu nemaju taj deo pa su rekli da se potraži na drugom mestu.Preko nekih prijatelja raspitao sam se i u Hrvatskoj kod tamošnjeg uvoznika John Deer-a i oni su pokušali da naruče taj deo iz Nemačke ali su im rekli da se više ne proizvodi i da nema na stanju.Savetovali su da se nađe polovan deo.
 
Gospodine @sremac88
kataloška oznaka tog dela je AL24752.Nažalost taj deo nema više u proizvodnji i stvarno ćete morati da ga potražite kao polovan deo sa modela traktora JD 2130,3130,3030,3040,3140.Evo i slike da se uverite da je to taj kataloško broj i da vidite šta je odgovorio JD u vezi tog dela. :cao:
2r5pxtv.jpg

k4vvdh.jpg
 
panonstib je napisao(la):
Gospodine @sremac88
kataloška oznaka tog dela je AL24752.Nažalost taj deo nema više u proizvodnji i stvarno ćete morati da ga potražite kao polovan deo sa modela traktora JD 2130,3130,3030,3040,3140.Evo i slike da se uverite da je to taj kataloško broj i da vidite šta je odgovorio JD u vezi tog dela. :cao:
2r5pxtv.jpg

k4vvdh.jpg

Hvala na pomoći!
 
Nazad
Vrh