John Deere

Po vasem pisanju izgleda da cu i ja morati preventivno da je zamenim.Kada sam ga kupio uradjen je veliki servis ali pumpa nije dirana.
 
To ne bih ni pogledao ni za 20k eura ,jer sigurno nema tih 8k sati nego bar 18k,to je staro mnogo.Plus bicikli gume na njemu,za povrsinske radove bi trebao nabaviti duple tockove,jos dodatni trosak par hiljada eura na to.
 
Sada su svima naduvane cene bez obzira na godište i marku.Ovaj model traktora je odličan i veoma sposoban radnik.
 
Traktor je zaista legendaran, al onaj ko ga kupi tesko ce ga posle prodati. Radni sati su verovatno pravi jer se prodaje u Nemackoj, ako dobro vidim. Jedino je pitanje da li je menjac 40 km/h?
117 ks iz 6 cilindara i 5,9 l. Zamislite koliko to moze da traje ako se odrzava kako treba.
 
Нешто ми такво за орање треба да буде оно права мазга без много дугмића, а да траје и да може три бразде да вуче у свим условима. Гледам и 1025 и 1221 али ова зелена боја са жутом фелном ме привлачи као магнет. 😇
 
И на њу сам бацио око и нису ни скупе, али овај зелени ми се чини да је окретан што би рекли и на динару да га окренеш. Нешто мора доћи са 82.1 сам сада спор не могу да постигнем посао и њиву.
 
To ne bih ni pogledao ni za 20k eura ,jer sigurno nema tih 8k sati nego bar 18k,to je staro mnogo.Plus bicikli gume na njemu,za povrsinske radove bi trebao nabaviti duple tockove,jos dodatni trosak par hiljada eura na to.

Nemoj tako.....3650 je vrh vrhova i vrijedi svake pare.....pogotovo ako ima 8500 sati......kuditi takav traktor je doslovno grijeh.....i bolji od novijih, te trajniji......sve mehanicko i lako dostupno,a djelova ima koliko hoces, jos pogotovo ako ima klimu.....

Netko je napisao ursus, zetor ili 1221......ovaj 3650 pojede ih svu trojicu zajedno, vjeruj mi.....

Rajku za 15000e necu ni komentirati......taj traktor d je u neznam kakvom stanju nevrijedi ni 5000e.....
 
Nemoj tako.....3650 je vrh vrhova i vrijedi svake pare.....pogotovo ako ima 8500 sati......kuditi takav traktor je doslovno grijeh.....i bolji od novijih, te trajniji......sve mehanicko i lako dostupno,a djelova ima koliko hoces, jos pogotovo ako ima klimu.....

Netko je napisao ursus, zetor ili 1221......ovaj 3650 pojede ih svu trojicu zajedno, vjeruj mi.....

Rajku za 15000e necu ni komentirati......taj traktor d je u neznam kakvom stanju nevrijedi ni 5000e.....
problem svih tih je godina,ipak živimo u 2023:)
hvaliti traktor koji je star više od 30god nema baš smisla...
 
problem svih tih je godina,ipak živimo u 2023:)
hvaliti traktor koji je star više od 30god nema baš smisla...

Sto vrijedi novi rus, arma i ostali, kad ni tehnicki nisu blizu njemu koji je star preko 30g.....
A danas novi traktori nisu za vecinu nasih gospodarstava.....

Pogledaj malo sto ljudi rade vani......imaju nove traktore,al ovakvi stari jos rade vecinu posla....
 
Nazad
Vrh