John Deere

Знам, мислим да сам постављао линк у другој теми где кажу да купују софтвер из источне европе. Али тамо постоји велики брат. Постоји и овде али га интересују друге ствари. Само да нађем линк.
 
Od babe nikad ne može ponovo postati devojka,ali nikad.
Ma kako da ne......ako radi pravi servis a ne neki Aca iz xxxx sela pa ce ugraditi sto ima pri ruci.....prije godinu dana bio covjek kod mene sa 4230,i vidim traktor radi ok.....kaze radio generalku,super.....ALI.....sklop za tog sestaka kaze original oko 480€ za jedan cilindar.....pa su upasovali uz malo tokarenja od mtz82.....i do kada ce takav traktor ici....?? To je kod nas remont takvog traktora,vani se radi drugacije i ozbiljnije.....

Evo jedna slika od veceras....

https://postimg.cc/3ytNb1YY][/url]

Sa ovim satima je bolji od tih novih.....
 
Taj klip je tko zna kakve kvalitete, nebrojeno puta se raspao i u rusu a ne u ovome......kako je dosla ap i sami znate koji su bili problemi s traktorima.....ovi sto su bili kod nas u HR dolazili su vjerojatno direktno iz Minska i bili su bolje kvalitete.....tako da je upitno koliko ce ti klipovi izdrzati.....al traktor je lijepo radio
 
Taj klip je tko zna kakve kvalitete, nebrojeno puta se raspao i u rusu a ne u ovome......kako je dosla ap i sami znate koji su bili problemi s traktorima.....ovi sto su bili kod nas u HR dolazili su vjerojatno direktno iz Minska i bili su bolje kvalitete.....tako da je upitno koliko ce ti klipovi izdrzati.....al traktor je lijepo radio
Klipovi su isti dal sklopljen u Novom Sadu ili Minsku. AP nema veze sa tim.
 
Za mtz ima barem 100 proizvođača klipova.....tesko je reci sto se stavilo unutra,jer vidis da nekima vrti sate bez problema a neki neokrene ni 1000 sati.....bio sam gledati mtz 820 iz 2011g......100% kupac,sa 3700 sati nije vrijedio nista nakraju,radena pumpa i skidana glava.....nazalost
 
Eto....mali kvar,otislo crijevo,jos original,na njemu stoji datum 11mj 1981.....

https://postimg.cc/B8wpJwt7]

20221029-170208.jpg
[/URL][/url]
 
Zna li neko koje ulje ide u motor na jd 7700.To je pre majstor menjao ali od njega i traga ni glasa pa moram sam. Znam da je sipano neko shell spirax ali ne znam koje i koliko ide u njega?
 
Jel neko zna gde su ventili na modelu 6220se serije trza mi stalno kada puštam kvačilo,kalibracija ne može da mu se radi pošto je na sajle i kvačilo,i rangovi i 1,2,3,4?
 
Zna li neko zasto se pali ova lampica zaokruzena na slici (munjica). Danas me drndalo jedno sat vremena mozak mi probilo pistanje i onda prestala.
Inace traktor je jd7700

317922048_860186858760827_8458361560424352581_n.png
 
Nazad
Vrh