John Deere

7 ica za prevoz… vidi se ko dobija naftu, a ko je placa :)
 
Ima u selu pored takva sedmica, cepaju je u prevoz sve u šesnaest a vidim da su sada kupili Armu pa sa njom sada vuku.
 
Две змајевке, у њима 15 тона зрна укупно и ето те на 20 тона. Ако товаре да буде равна приколица буде и више. Све то вуче 820-ка.
 
Ima toga i kod nas, ali ne previše, uglavnom ja sam samo naveo svoje mišljenje, kod mene bi ta sedmica svakako bila u prijevozu.
 
Možda bi to mogao i moj ferga, nije sve do traktora, ima nešto i do vozača, pitanje je samo na koliko bara da naduvam gume? 😉
 
Sta zna belarus sta je tesko ?.Znam nekoliko 82-ki koji vuku preko 20t u zetvi ...evo danas na putu iz Zr kod mislim Lazareva, jedna 820 vuce sleper ,i poprilicno sam siguran da kamion nije prazan bio,po gumama prikolice ....
 
Manite se za.ebancije.Skoro je poginuo dečko od 23 god u B.N.Selu, pogurala kamionka traktor i zgužvala ga kao list papira.
 
Sve zadruge i sva poljoprivrwdna dobra u mojoj okolini su sa rusima vozili sprege od 2 zmajevke. I to odkad je tih prikolica i traktora, a mnogo manje se ginulo, danas je sve sporo i sve malo, zato se i gine.
 
Al nema da brine oce solarna baklja za 5 godina da ga onesposobi, ili da ga brine malo losiji kvalitet goriva.
 
Nazad
Vrh